Регулятор Нью-Йорка починає розслідування щодо емітента стейблкойнів Paxos – у Binance BUSD проблеми?

Pixabay / C1ri

Paxos, видатний гравець на ринку стейблкойнів, який випускає Binance USD (BUSD) і рідний стейблкойн Paxos USDP, як повідомляється досліджуваний Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS).

Це могло бути те, що привернуло увагу влади, оскільки цього тижня SEC змусила Kraken закрити ставки.

Ще один проект, який може привернути увагу, — це забезпечена золотом криптовалюта Paxos PAXG. Токен реальних активів (RWA), який зберігає золото в Brinks Vault, Лондон для інвесторів.

PAXG, BUSD і USDP залишаються прив’язаними на момент написання статті.

Розслідування щодо Paxos було розпочато після подачі заявки на повну банківську хартію

Розслідування щодо Paxos відбувається після того, як компанія подала заявку на отримання повного банківського статуту. Незважаючи на занепокоєння центральних фінансових органів, нью-йоркська інфраструктурна компанія блокчейн зарекомендувала себе як лідера в галузі.

Paxos працює в Нью-Йорку з бажаною ліцензією BitLicense, отриманою від NYDFS, а також отримав ліцензію основної платіжної установи від регулятора в Сінгапурі, щоб збільшити свою присутність в Азії.

Незважаючи на чутки про те, що Управління валютного контролера США (OCC) планує вимагати від Paxos відкликати свою заявку на отримання повного банківського статуту, компанія категорично заперечує такі заяви.

Що ми знаємо, так це те, що OCC надав Paxos попередній банківський статут у 2021 році. Припущення, що влада не зовсім проти ідеї належного ліцензування емітента.

Дійсно, після розпаду екосистеми Луни через TerraUSD, NYDFS опубліковані вказівки для дотримання емітентами стейблкойнів. Paxos, ймовірно, звернув увагу на ці запити як частину поточних зусиль щодо забезпечення свого повного банківського статуту.

Проте, оскільки регулятори, схоже, готові продовжити законодавче регулювання криптоіндустрії цього року, ринки перебувають на межі, особливо тому, що Paxos керує BUSD у той час, коли невизначеність затьмарює біржу Binance.

Розширене розслідування флагманського стейблкоїна провідної біржі може спричинити великі проблеми для галузі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини