CME стає другою за величиною ф’ючерсною біржею біткойнів і наближається до першої позиції

Джерело: Adobe/fotofabrika

Регульований Чиказька товарна біржа (CME) неухильно піднімається в рейтингу як одна з найбільших бірж ф’ючерсів і безстрокових ф’ючерсів на біткойн у розвитку, що нагадує ранні етапи зростання 2020-2021 років.

Згідно з даними, з умовним відкритим інтересом (OI) у 3,54 мільярда доларів CME піднялася з четвертої позиції на другу за величиною біржу ф’ючерсів на біткойни. дані Coinglass.

Умовний відкритий відсоток стосується вартості в доларах США, зафіксованої в активних або відкритих контрактах.

Незважаючи на вражаюче зростання CME, криптовалютна біржа Binance все ще займає перше місце, маючи відкриті інтереси в розмірі 3,83 мільярда доларів, що на 8% вище, ніж у CME.

Ф’ючерсні контракти CME з розрахунком готівкою перевищили позначку в 100 000 BTC

Варто зазначити, що ф’ючерсні контракти CME з розрахунками готівкою нещодавно вперше в історії перевищили позначку в 100 000 BTC.

Крім того, біржа зараз має високу частку в 25% на ринку ф’ючерсів BTC.

CME пропонує стандартні ф’ючерсні контракти на біткойн, еквівалентні 5 BTC, а також мікроконтракти розміром в одну десяту 1 BTC.

Біржа також надає ф’ючерсні контракти на ефір зі стандартним розміром 50 ETH і мікроф’ючерси, еквівалентні одній десятій 1 ETH.

Відкритий інтерес до офшорних бірж в основному обертається навколо безстрокових ф’ючерсів, які не мають терміну дії та використовують механізм ставки фінансування, щоб підтримувати синхронізацію зі спотовою ціною.

Деякі оглядачі ринку трактують зростання CME як ознаку інституційного зростання.

Цього місяця вартість біткойна зросла на 27% через триваючу макроекономічну невизначеність і оптимізм навколо спотових ETF.

Роздрібні інвестори також зіграли свою роль у цій тенденції, про що свідчить значне зростання ф’ючерсних ETF.

Наприклад, ETF ф’ючерсів на біткойни ProShares засвідчив приголомшливий сплеск поточного п’ятиденного обсягу на 420%, досягнувши минулого тижня 340 мільйонів доларів. Цей ETF інвестує у ф’ючерси CME на біткойни.

Аналітик каже, що зростання CME вказує на уповільнення ведмежих позицій

Андре Драгош, керівник відділу досліджень Deutsche Digital Assets, сказав, що зростання CME є результатом зниження позицій на офшорних біржах, а не довгих ф’ючерсних позицій.

За словами Драгоша, хоча частка CME у ф’ючерсах BTC OI, можливо, зросла порівняно з іншими біржами, загальна кількість ф’ючерсів і безстрокових OI BTC не зазнала значного збільшення в умовах BTC.

Це означає, що нещодавній стрибок цін був, швидше за все, викликаний коротким стисненням і зменшенням сукупного відкритого інтересу.

Тим часом, очікування спотового схвалення ETF призвело до різкого зростання ціни біткойна за останні тижні.

На початку цього місяця криптовалюта зросла до 35 000 доларів США завдяки ринковим спекуляціям навколо потенційного затвердження спотового ETF.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини