Обсяг USDT Бразилії перевищує всі разом узяті криптовалютні транзакції: звіт Департаменту доходів

Джерело: Pixabay / Heiko Behn

У звіті податкового департаменту Бразилії йдеться, що країна Прив’язати (USDT) обсяг торгів зріс з 2021 року. Tether виділяється серед інших стейблкойнів і перевершив обсяги Bitcoin (BTC) протягом того ж періоду.

«Серед стейблкойнів виділяється криптовалюта під назвою Tether, яка в період, який спостерігали податкові органи, торгувала на накопиченому рівні понад 271 мільярд реалів, що майже вдвічі перевищує обсяг біткойна за той самий період (більше 151 мільярда реалів). ).”

Відповідно до даних від агентства доходів Бразилії, 80% криптовалютних транзакцій у країні пов’язані з USDT. Це робить його найбільш торговим цифровим активом у 2023 році.

«Враховуючи лише часткові дані за 2023 рік, 80% повідомленого руху криптовалюти пов’язано з USDT», — йдеться у звіті. Цікаво, що обсяг торгів стейблкойном перевищив торішню суму всіх інших криптовалют.

Тренд доповнює останній УВАГА від Міжнародного валютного фонду (МВФ). У ньому зазначено, що стейблкойни «потенційно можуть замінити офіційні валюти та суттєво вплинути на монетарну політику країн», особливо в країнах, що розвиваються.

Receita Federal do Brasil відстежує зростання стейблкоїнів за допомогою складних методів, таких як ШІ та аналіз мережі. У звіті йдеться, що інструмент щойно отримав нову функціональність, розроблену для представлення відносин між операторами.

На тлі високої інфляції та постійної девальвації бразильського реала громадяни втричі збільшили обсяг торгів стейблкоїнами з 2021 року.

Раніше податковий орган повідомляв, що з січня по листопад 2021 року місцеві жителі торгували стейблкоїнами на 11,4 млрд доларів. Обсяг торгів майже втричі перевищив загальний обсяг торгів у 2020 році.

Зростаюча інфляція в Бразилії є одним із факторів, які спричинили феномен купівлі стейблкойнів. Країна побачила рівень інфляції 10,06% у 2021 році, найвищий рівень з 2015 року.

Ще одна причина – бразильці змушені платити податок на фінансові операції – IOF португальською – під час придбання іноземної валюти. Однак податок не застосовується до стейблкоїнів.

Поширеність USDT у Бразилії контрастує з іншими латиноамериканськими країнами, такими як Аргентина, де DAI Maker привернув більше уваги.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини