Навігація у зниженні рейтингу Moody’s і банківській кризі

The Пара BTC/USD зараз переживає падіння майже на 0,50%, торгуючись на рівні 29 597 доларів, оскільки готується до впливу майбутнього випуску індексу споживчих цін США (CPI).

На цьому ринковому фоні біткойн продовжує демонструвати свою стійкість, незважаючи на такі виклики, як зниження рейтингу Moody’s і банківська криза.

Крім того, Galaxy Digital, підкріплена різким зростанням вартості біткойна та різноманітними бізнес-підприємствами, повідомила про вражаючі прибутки. Однак біткойн перебуває під тиском через міцність долара США.

У цьому прогнозі ціни біткойна ми заглибимося в ключові фактори, які формують подорож криптовалюти в умовах такої динаміки.

Стійкість біткойна на тлі зниження рейтингу Moody’s і банківської кризи

Moody’s знизило рейтинг 10 банків США і можуть знизити рейтинги Bank of New York Mellon, US Bancorp, State Street і Northern Trust.

На початку цього року криза в банках США спричинила значне зростання вартості біткойна, оскільки інвестори звернулися до мережі як до альтернативної фінансової системи.

Примітно, що волатильність у торгівлі біткойнами та ефіріумом суттєво знизилася в травні після очевидного вирішення банківської кризи, досягнувши багаторічного мінімуму.

Біткойн виявився стійким, демонструючи відмінність від коливань фондового ринку.

Відносини між фондовим ринком і біткойнами розриваються, і біткойн стає бенефіціаром банківської кризи.

Прибутки Galaxy Digital стрімко зросли на тлі сплеску біткойнів і різноманітних підприємств

Galaxy Digital під керівництвом Майкла Новограца, повідомили чистий збиток у розмірі 46 мільйонів доларів США за другий квартал, що є кращим результатом у порівнянні з минулорічним збитком у розмірі 555 мільйонів доларів США, частково завдяки 80-відсотковому зростанню біткойнів у першому півріччі.

Незважаючи на регулятивні проблеми, різноманітні бізнес-сегменти Galaxy Digital залишаються стійкими, а дохід від управління активами різко зріс на 619% і досяг 33,8 мільйонів доларів.

Доходи від торгівлі впали на 54% до 59,5 млн доларів через менший приріст цифрових активів і уповільнення торгівлі в галузі.

однак, Майнінг біткоіни дохід зріс на 51% до 15,4 млн доларів, оскільки Galaxy Digital Infrastructure Solutions (GDIS) продовжувала розвивати власний майнінг.

Це відродження підкреслює силу та стратегічне зростання Galaxy, навіть якщо компанія розглядає офшорні операції через занепокоєння законодавства США.

BTC під тиском на тлі зміцнення долара США

У четвер BTC перебуває під тиском через майбутній випуск Звіт ІСЦ США під час американської сесії, незважаючи на останні позитивні зрушення.

Попит на долар зріс, оскільки ринки чекали потенційно сильного звіту про індекс споживчих цін у США, що призвело до того, що долар залишився стабільним поблизу п’ятитижневих максимумів.

Індекс долара, і ф’ючерси на індекс долара були стабільними під час азіатських торгів, підвищившись на 0,5% цього тижня.

Очікувані дані свідчать про те, що інфляція CPI може зрости в липні, що спонукає Федеральну резервну систему до агресивного підходу, щоб узгодити її з запланованим діапазоном.

Сьогодні міцність долара США тримає BTC/USD під тиском.

Прогнозування ціни біткойна

Bitcoin зараз коливається на рівні 29 697 доларів з невеликим нахилом до підвищення.

Однак існують перешкоди, які заважають йому подолати поріг у 30 200 доларів США, як показано на чотиригодинному таймфреймі.

Цей опір додатково підкреслюється технічними моделями, що вказують на сильніші ведмежі настрої.

Значні індикатори, такі як RSI і MACD, наближаються до області перекупленості, вказуючи на можливе послаблення поточного бичачого імпульсу.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Вартість біткойна нещодавно досягла 23,6% рівня корекції Фібоначчі, на даний момент його вартість становить 29 800 доларів.

Якщо тенденція збережеться, наступною ціллю буде позначка 38,2%, що знаходиться на рівні 29 600 доларів США. Якщо біткойн впаде нижче цього рівня, це може призвести до зниження до 29 250 доларів.

Однак, якщо біткойну вдасться подолати рівень опору в 30 200 доларів, він потенційно може піднятися до діапазону від 30 600 до 31 000 доларів.

Важливо стежити за критичними зонами в $29 800 і $30 200, оскільки будь-які зрушення нижче них можуть вказувати на ведмежу траєкторію для біткойна.

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Будьте в курсі останніх проектів первинної пропозиції монет (ICO) та альтернативних криптовалют, регулярно вивчаючи нашу ретельно відібрану колекцію з 15 найкращих цифрових активів, які варто переглянути у 2023 році.

Цей продумано підібраний список був складений галузевими експертами з Industry Talk and Криптоновинигарантуючи, що ви отримаєте професійні рекомендації та цінну інформацію.

Будьте попереду гри та відкрийте для себе потенціал цих криптовалют, орієнтуючись у світі цифрових активів, що постійно змінюється.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonews

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини