Китайський технічний гігант Tencent оголошує про «перестановку персоналу» у підрозділі Metaverse, відкидає чутки про звільнення – що відбувається?

Pixabay / Геральт

На початку 2023 року криптоактиви звільнилися від стрімкої річної ціни. Але оскільки на початку 2022 року багато технічних працівників роблять великі ставки на Metaverse, справи стають жахливими.

В ексклюзиві звітвід китайського інформаційного видання 36 Krypton. Стало відомо, що найбільша у світі компанія з виробництва відеоігор Tencent частково розформовує свій відділ XR (розширеної реальності).

16 лютого генеральний директор Tencent надіслав повідомлення про звільнення через відділ кадрів. Електронний лист пропонував членам команди XR резервний період для пошуку інших внутрішніх або зовнішніх можливостей.

З більш ніж 300 співробітниками в 9 офісах, які формують відділ XR, це може бути найбільше звільнення в метавсесвіті на сьогодні.

Закриття також може вплинути на групу візуальних лабораторій (80 співробітників), центр просторових аудіотехнологій і комітет з прийняття бізнес-рішень.

Згубна метавсесвітня пригода Tencent

Далеко не несподівано. Це сталося після січневих новин про те, що Tencent призупинив роботу відділу XR. І після того, як дядько Лі («душа Tencent») залишив компанію ще в листопаді, що стало серйозним ударом по довірі інвесторів.

Короткотривала пригода в технології метавсесвіту призвела до того, що Tencent шукає можливості на китайському внутрішньому ринку.

Початкова багатомільярдна заявка на придбання виробника гарнітур доповненої реальності (AR) PICO була зірвана кращою пропозицією від конкурента Byte.

Подальші придбання вітчизняних виробників технологій AR Yingchuang і Blackshark також закінчилися невдачею.

Джерела, близькі до 36 Krypton, стверджують, що незважаючи на всі капіталовкладення. У відділі XR практично не було співробітників з досвідом розробки обладнання AR.

Зрештою, ці невдачі в доповненій реальності та збої в придбанні залишили Tencent поза позицією на внутрішньому ринку Китаю.

Byte PICO та конкурент iQiyi Qiyu захопили більше половини внутрішнього китайського ринку метавсесвіту. А на китайському споживчому ринку AR-технологій все більше домінують Rokid і Nreal.

Великі технічні проблеми в Metaverse Folly?

Основні гравці на Заході, включаючи Facebook (тепер Meta) і JP Morgan, націлилися на метавсесвіт у 2022 році. З такими значними капіталовкладеннями від таких гучних імен.

Багато хто вважав впровадження технології метавсесвіту неминучим. Проте останніми місяцями метавсесвіт став більш безглуздим.

Протягом перших шести місяців 2022 року кількість твітів про метавсесвіт зменшувалася в середньому на 1000 на день. До кінця року кількість онлайн-розмов у всьому світі скоротилася на -80%.

Дані з Неймовірно також було виявлено, що база користувачів метаверсів намагалася стати мейнстрімом.

Понад 10% користувачів метавсесвіту у 2022 році були репортерами із США.

Ще 11,7% від загальної кількості користувачів були просто яхт-клубом Bored Ape.

1/5 користувачів метавсесвіту або досліджують його, щоб опублікувати коротку новину, або використовують його, щоб спілкуватися з іншими мавпами. Починає з’являтися картина надто розкрученої технологічної бульбашки.

І ця неприємна курка повернулася додому, щоб постелити велику техніку.

З новинищо Meta’s Reality Labs опустився до статусу грошової ями. Це коштує приголомшливий 1 мільярд доларів на місяць $4,28 млрд у 4 кварталі 2022 року поодинці.

І, як наслідок, зі статками генерального директора Марка Цукерберга занурення на 100 мільярдів доларів лише за 13 місяців.

Зрозуміло, що великі ставки не завжди окупаються.

Детальніше з CryptoNews:

Прогноз ціни на Terra Luna Classic, оскільки SEC подає до суду на Terraform Labs і Do Kwon – у LUNC проблеми?

Збанкрутілий криптокредитор Celsius знайшов покупця для платформи для перезапуску операцій – ось останні новини

Прогноз ціни Shiba Inu у міру наближення запуску Shibarium – надходить SHIB на 1 долар?

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини