Зусилля Binance залучити голову Комітету з цінних паперів і цінних паперів Генслера щодо регуляторних відносин у США виявлено – ось що сталося

Binance і Bitcoin. Джерело: Adobe

Binance у 2018 і 2019 роках звернувся до голови Комісії з цінних паперів і бірж США Гері Генслера, щоб стати радником фірми. Про це йдеться в новому скандальному звіті, опублікованому The Wall Street Journal у неділю, в якому стверджується, що Binance розпочала кампанію з «нейтралізації» влади США через побоювання судового переслідування, посилаючись на повідомлення та документи з 2018 по 2020 рік.

У той час Генслер викладав у Массачусетському технологічному інституті, а раніше працював головою Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC). У той час а Binance Співробітник сказав колегам, що Генслер, швидше за все, повернеться «на місце регулятора, якщо демократи виграють вибори 2020 року».

Генслер, який став головою SEC у квітні 2021 року, відхилив пропозицію стати радником Binance. Проте, за словами Гаррі Чжоу, який зустрівся з Генслером у жовтні 2018 року разом із тодішнім керівником відділу венчурного капіталу Binance Еллою Чжан, Генслер «щедро ділився ліцензійними стратегіями» з керівниками Binance.

Генслер також провів відеодзвінок із засновником Binance Чанпен Чжао в березні 2019 року, беручи у нього інтерв’ю для курсу криптовалюти, який він викладатиме влітку 2019 року в MIT.

Binance боїться регуляторних репресій

Зусилля Binance посилити регулятивні органи США відбуваються на тлі побоювань, що криптовалютна біржа може стати жертвою регулятивних репресій у країні. Останніми тижнями посилюється репресія щодо криптографії в США, а SEC нещодавно вжила заходів проти Kraken через його службу криптостейкінгу та звинуватила Емітент стейблкойнів Binance USD (BUSD) Paxos, що підтримується доларом США випуску неліцензійного цінного паперу.

Тим часом, згідно з повідомленнями криптографічної преси з минулих вихідних, співробітники агентства вважають, що Binance.US, дочірня компанія Binance в США, працює як незареєстрована біржа цінних паперів. Важливо відзначити, що погляди співробітників не обов’язково відображають погляди п’яти членів агентства, більшість з яких повинні підписати, якщо проти Binance.US будуть вжиті будь-які примусові заходи.

Але голова Комісії Генслер раніше казав, що, на його думку, більшість платформ криптотрейдингу повинні зареєструватися як біржі цінних паперів, тобто вони повинні будуть дотримуватися вказівок SEC щодо розкриття інформації та відповідності.

Binance – домінуюча біржа

Binance – це далеко не все найбільша біржа криптовалют у світі. За даними CoinMarketCap, за останні 24 години обсяг торгів на біржі склав понад 11,1 мільярда доларів. Coinbase, яка посіла друге місце, тьмяніє в порівнянні з менш ніж 1,0 мільярдами доларів обсягів торгівлі за той самий період часу.

За даними Block, у лютому обсяги торгів Binance склали 545 мільярдів доларів, що становить понад 60% від загального обсягу торгів криптовалютного ринку за місяць у 878 мільярдів доларів. Але домінування Binance може опинитися під загрозою, якщо її дочірня компанія в США почне стикатися з більш високим ступенем регуляторного контролю/примусу.

Але це не означає, що конкуренти Binance в США, такі як Coinbase, не стикаються з такими ж проблемами. Coinbase готується захистити свій сервіс ставок від SECяка розглядає послуги криптостейкінгу як незареєстровану безпекову пропозицію.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини