Збиткова USPS скорочує залежність від авіасполучення, щоб скоротити витрати та «бути екологічнішими»

Прагнучи стати «жвавою та самодостатньою організацією», після багатьох років надзвичайних втрат, Поштова служба США (USPS) скоротила свою залежність від повітряного транспорту для пакетів першого класу.

Зменшення, приблизно на 90% за останні два роки, принесло економію в розмірі 1 мільярда доларів США на витратах і значні переваги для клімату.

USPS здебільшого покладається на FedEx у своїх повітряних вантажних перевезеннях і головний поштмейстер, а генеральний директор USPS Луїс Деджой сказав, що приблизно 95% першокласної пошти зараз обробляється наземним транспортом.

Зрештою, USPS є філією уряду, але перевозить приблизно 32% внутрішніх відправлень посилок, і має серйозну конкуренцію з UPS з 24% і FedEx з 19%. Але, незважаючи на свою частку ринку, USPS протягом багатьох років зазнавала величезних збитків, втративши 1,7 мільярда доларів лише з квітня по червень цього року.

USPS зараз відчуває тиск, щоб спробувати реструктуризуватися, щоб конкурувати з цими конкурентами в приватному секторі, і вона запровадила різні стратегії, щоб зменшити свої втрати, включаючи суттєве скорочення зарплати для багатьох співробітників у рамках Системи оцінки сільських маршрутів (RRECS).

Цього місяця пан Деджой сказав раді керуючих: «…ми доклали значних зусиль, щоб знизити наші витрати на продуктивність завдяки значному скороченню робочого часу та транспортних витрат, а також стабільності з року в рік».

Він підкреслив «значну інфляцію», а також інші збільшення вартості його послуг, що додало 6 мільярдів доларів США більше, ніж очікувалося, до витрат цього року, «…і які будуть включені в нашу базу операційних витрат у майбутньому».

Пан Деджой сказав, що USPS випустить 66 000 нових електромобілів у рамках різноманітних ремонтів, і додав: «Цю ініціативу сталого розвитку доповнює більш широкий і амбітний план екологічної стійкості, який узгоджує наше скорочення викидів вуглецю та енергозбереження з основними об’єктами. , обладнання та транспортні ініціативи, які ми вживаємо для зниження витрат».

Згідно з даними USPS, станом на березень цього року група перевозила близько 2700 тонн посилок на день, що призвело до викидів вуглецю в тонно-кілометрах близько 2100 тонн. Хоча вантажівки рідко заслуговують на похвалу щодо навколишнього середовища, вони викидають у 20–21 раз менше CO2 на тонно-км, ніж повітря. Ще кращим є залізничний транспорт, який призводить до майже в 90 разів менших викидів CO2 на тонно-км.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини