Засновники невдалої компанії Three Arrows Capital запускають торгову платформу для позовів про банкрутство – ось що вам потрібно знати

Джерело: Adobe/Christophe Fouquin

Су Чжу та Кайл Девіс, два засновники крипто-хедж-фонду Three Arrows Capital, який нині збанкрутував, запустили нову платформу для торгівлі претензіями про банкрутство, пов’язані з криптовалютою.

Колишній генеральний директор Three Arrows Capital (3AC) Су Чжу написав у Twitter у четвер, що нова торгова платформа під назвою Open Exchange уже відкрила список очікування для зацікавлених користувачів, які хочуть виставити свої права на продаж.

Згідно з твітом Open Exchange, яким поділився Чжу, нова платформа стане першим у світі ринком для такої торгівлі. У твіті додано, що після того, як ринок претензій запрацює, його метою буде стати «найбільш радикально прозорим у світі». [centralized exchange].”

“Ми не були ідеальними”

У своєму твіттері Су Чжу скористався можливістю поміркувати про останні кілька місяців. Він назвав це «темним періодом» і додав, що «ми не були ідеальними в тому, як впоралися з наслідками, але ми були сповнені рішучості зробити все можливе».

Як причину створення нового ринку співзасновник 3AC сказав, що вони з Девісом відчували, що їм потрібно «побудувати щось, що забере на себе весь біль/уроки та використає це для просування криптовалюти».

Далі він визнав, що крах криптобіржі FTX створив можливість для появи нової біржі з «чудовим інтерфейсом для торгівлі», і сказав, що претензії кредиторів від FTX та інших невдалих криптокомпаній, ймовірно, перекинуться на новий ринок.

«Ми говорили з кредиторами про кілька планів. І всі, з ким ми спілкувалися, вважали, що це найрозумніший спосіб використати наші наявні ресурси, усі болючі уроки та бажання зробити внесок у криптовалюту», — додав він.

Чутки ширяться з січня

Чутки про те, що двоє співзасновників 3AC були робота над новим типом обміну для торгівлі вимогами вже циркулювали минулого місяця. У той час криптожурналіст Колін Ву повідомив, що два партнери вже збирають 25 мільйонів доларів для проекту, який на той час використовував назву-заповнювач «GTX».

«Так, без коментарів, я просто зайнятий будівництвом», — сказав Су Чжу, коли його тоді запитали про це.

Змішана реакція в суспільстві

Однак, судячи з реакції в Twitter, криптоспільнота не переконана в новому проекті:

Деякі також запитали Чжу, чому він думає, що він кваліфікований для проведення обміну після «необґрунтованого засудження», яке призвело до краху 3AC:

Інші висміювали проект і запитували, чи власні претензії Чжу та Кайла проти 3AC також продаватимуться на ринку:

Three Arrows Capital був одним із найвідоміших хедж-фондів і торгових фірм у криптоіндустрії, але компанія розвалилася в червні минулого року, коли ціни на криптовалюту досягли нових мінімумів.

Раніше Су Чжу визнав, що фонд робив великі ставки на подальше підвищення цін на криптовалюту, що виявилося помилковим. Криптотрейдер також був відомий як прихильник так званої теорії «суперциклу» в той час, теорії, яка стверджувала, що впровадження криптовалют продовжуватиме зростати, і що не з’явиться новий великий ведмежий ринок.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини