Засновник Reddit Алексіс Оганян каже, що криптовалюта та біткойн «залишаться тут» – що він знає?

Джерело зображення: Forbes

Співзасновник Reddit Алексіс Оганян вважає, що криптовалюта, і зокрема біткойн, залишиться тут, незважаючи на останні невдалі події в галузі, включаючи крах FTX.

В ан інтерв’ю ForbesОганян порівняв появу блокчейну зі створенням паперу, сказавши, що ми почнемо бачити все більше і більше застосувань цієї технології, яка з роками «з’єднає цінність і корисність».

Він також торкнувся теми NFT, сказавши, що, на його думку, травма покоління є важливою рушійною силою його подальшої прихильності до NFT і нових соціальних мереж — навіть в умовах поточної «холодної зимової бурі» на ринку криптовалют.

Назвавши себе «криптопрагматиком», Оганян поділився деякими ідеями зі свого особистого життя, які змусили його подвоїти увагу на криптовалюті. Він розповів, що його предки були жертвами геноциду вірмен, а їхні речі та активи були конфісковані злочинцями.

Оганян додав, що історія його сім’ї змусила його залишитися в криптовалюті навіть після ще одного турбулентного року для криптоіндустрії. «Незважаючи на те, що інфляція є надзвичайно нестабільною, є багато людей, які усвідомлюють величезну інфляцію», — сказав він, додавши:

«Дуже багато країн Латинської Америки, багато країн світу мають таке уявлення про це. І тому, коли вони бачать нестабільність криптовалюти, вони думають: «Добре, так, вона нестабільна, але ви бачили, яке лайно ми пережили?»

Співзасновник Reddit також розповів, що він був одним із перших інвесторів Ethereum. Оганян сказав, що вклав 15 000 доларів, щоб купити приблизно 50 000 ETH, коли вперше почув про монету, інвестицію, яка принесла колосальний прибуток у 84 мільйони доларів.

Оганян – американський інтернет-підприємець та інвестор. Він найбільш відомий як співзасновник і виконавчий голова соціальної мережі Reddit, яку він залишив ще в 2020 році.

776 Оганяна, щоб продовжувати інвестувати в криптостартапи

У 2020 році Оганян разом з Кейтлін Холлоуей і Ліссі Гарвін запустили 776, компанію венчурного капіталу, яка зосереджується на інвестиціях у стартапи на ранніх стадіях і в компанії, що розвиваються, особливо ті, що працюють у криптоіндустрії.

Наразі фірма венчурного капіталу інвестувала в 29 стартапів, які працюють над базовою технологією блокчейну криптовалюти, сказав Оганян під час інтерв’ю. У лютому минулого року компанія ім піднятий 500 мільйонів доларів, в основному для фінансування більшої кількості таких компаній.

Однак Оганян попередив, що технологічні компанії цього року загалом зіткнуться з важким роком. «Хотілося б, щоб це було не так, але я думаю, що це буде важкий рік».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини