Законодавці США закликають до більшої прозорості щодо викидів криптомайнінгу – наближається регулювання?

Джерело: AdobeStock / phonlamaiphoto

Законодавці США висловили наміри повторно внести законопроект, який вимагатиме від компаній, що займаються майнінгом криптовалют, розкривати дані про викиди для операцій, які споживають понад п’ять мегават електроенергії.

У п’ятницю сенатор Сполучених Штатів Едвард Маркі та Конгресмен Джаред Хаффман виявлено наміри повторно представити Закон про екологічну прозорість криптоактивів у Конгресі, намагаючись сприяти більшій прозорості навколо майнінгу криптовалют та його впливу на навколишнє середовище.

Рахунок був спочатку висунутий у грудні 2020 року під час останньої сесії Конгресу, а сенатор Джефф Мерклі виступив співавтором у Сенаті.

Зокрема, законопроект вимагатиме від компаній, що займаються видобутком криптовалют, розкривати інформацію про викиди для операцій, які споживають понад 5 мегават електроенергії, або «кілька об’єктів видобутку криптоактивів, які належать одній компанії, і кожна з яких має потужність менше 5 мегават». ; але мають сукупне потужне навантаження, яке перевищує або дорівнює 5 мегават.”

Крім того, законопроект вимагатиме від адміністратора Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) очолити міжвідомче розслідування впливу майнінгу криптовалют у Сполучених Штатах. Бюджет цього розслідування буде 5 мільйонів доларів, а його результати будуть опубліковані протягом 18 місяців після ухвалення законопроекту.

У прес-релізі сенатор Маркі перерахував 16 громадських організацій, які підтримують законопроект, включаючи такі групи, як Sierra Club, Greenpeace USA, Food and Water Watch і National Stop Crypto Coalition. У коментарі він сказав:

«У той час як ми працюємо разом, як нація, щоб протистояти екзистенційній кризі, яка ставить під загрозу здоров’я та безпеку наших людей і нашої планети, криптовалютні майнери висмоктують мегават за мегаватом із наших державних мереж і викидають стрімкі парникові гази, просто так вони можуть заробити собі гроші».

Незабаром Маркі очолить засідання підкомітету Комітету з навколишнього середовища та громадських робіт Сенату з питань чистого повітря та ядерної безпеки. Ця зустріч буде «зосереджена на терміновій необхідності подолати зростаючий вплив криптомайнінгу на навколишнє середовище», – сказав він.

Криптова репресія в США посилюється

Новий законопроект, спрямований на регулювання майнінгу криптовалют, з’явився на тлі того, що законодавці США нещодавно активізували зусилля з регулювання криптоіндустрії після деяких гучних помилок минулого року.

SEC, зокрема, розправляється з криптокомпаніями. На початку лютого агентство ім досягла угоди з криптобіржею Kraken припинити пропонувати послуги чи програми стейкингу клієнтам у країні та сплатити 30 мільйонів доларів штрафу.

Крім того, комісія має — погрожував Паксос, зареєстрована в США фірма, яка випускає стейблкойн Binance Binance USD (BUSD), проти якої порушується судовий процес через випуск токенів BUSD. Агентство аргументувало це тим, що BUSD вважається незареєстрованим цінним папером.

Також були докладені глобальні зусилля щодо запровадження комплексної нормативно-правової бази для криптовалют. Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд і США показана підтримка для плану Індії щодо координації глобального регулювання криптовалют під час нещодавньої зустрічі G20.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини