XRP «Silver Lining» для корейських прокурорів Do Kwon

Джерело: Fredex/Adobe

Повідомляється, що судове рішення щодо XRP може негативно вплинути на спробу засудити південнокорейську прокуратуру До Квон і Лабораторії Terraform шахрайства та порушень безпеки паперів, але чиновники стверджують інше.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має висловила своє «розчарування» у рішенні суду минулого місяця, яке оголосило, що Ripple Токен XRP «сам по собі» не був цінним папером.

Відтоді SEC стверджувала, що монета Terraform LUNC (раніше LUNA) справді є цінним папером.

Графік, що показує ціни LUNC за останні 14 днів.
Ціни LUNC за останні 14 днів. (Джерело: CoinGecko)

Але рішення XRP, схоже, відкрило двері для операторів альткойнів, які бажають оскаржити такі претензії.

Вирок може мати ще більш значний ефект у Південній Кореї.

Прокуратура Сеула хоче репатріювати Квона і судити його звинувачення, які обертаються навколо твердження, що Квон знав, що LUNC був цінним папером.

Головною проблемою тут є той факт, що законодавство Південної Кореї не класифікує жодні криптоактиви як цінні папери.

А суди в країні є раніше постановив, що LUNC не можна вважати цінним папером.

Прокуратура Південної Кореї сподівалася використати кілька американських судових рішень як виправдання своєї заяви про те, що LUNC є цінним папером.

Вердикт SEC-Ripple: перешкода для південнокорейських прокурорів – чи можливість?

Мейл Кюндже повідомили, що прокуратура Південного округу Сеула та Міністерство юстиції Південної Кореї спільно замовили офіційний переклад корейською мовою рішення Ripple.

У звітах стверджувалося, що вердикт «викликав занепокоєння», що вирок «може негативно вплинути на судовий процес «Terra-LUNA».

Але, схоже, прокуратура вважає, що деякі частини рішення насправді сприяють його справі.

Таким чином, він «вирішив надати це рішення» південнокорейським судовим органам як «сприятливий доказ» на підтримку свого твердження, що LUNC є цінним папером.

Цей оптимізм походить від того факту, що суд США «визнав», що коли XRP «був проданий інституційним інвесторам», він продавався як цінний папір.

Ден Сон Хан, головний прокурор, сказав:

«Ухвалою визнано продаж в [XRP] токени від емітента Ripple до […] інституційні інвестори являли собою продаж незареєстрованих цінних паперів».

Повідомляється, що судове переслідування Південної Кореї також посилилося рішенням Федерального суду Манхеттена, який нещодавно постановив, що криптовалюта може розглядатися «як цінний папір» незалежно від того, як вона була продана.

Квон зараз відбував покарання у в’язниці в Чорногорії за проїзд за підробленими документами.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини