ПРЕС-РЕЛІЗ

НОРТЕМПТОН, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ — 28 лютого 2023 р. — XPO, провідний постачальник послуг вантажних перевезень, ініціював ще один перший тримісячний тест інноваційного мультимодального рішення, унікального у Великобританії. Компанія перенесе обсяги, призначені для Шотландії, зі своєї спільної мережі піддонів користувачів на нове мультимодальне рішення, що використовує нічні залізничні послуги для лінійної частини. Malcolm Logistics надає залізничні послуги за ключовою угодою про партнерство з XPO та приймає вантажі будь-якого розміру.

У 2022 році XPO вперше запровадила автомобільно-залізничний варіант у Великій Британії, об’єднавши перевезення повним вантажівкою та денні залізничні послуги для виробника труб Wavin. Нове рішення, яке поєднує мережу піддонів і нічну залізницю, забезпечує необхідний час виконання робіт і, як очікується, буде швидшим, ніж традиційні вантажні перевезення за порівнянною ціною, зі значно меншим впливом на навколишнє середовище. Клієнти XPO в Мідлендсі, які відправляють до Шотландії, можуть зменшити викиди парникових газів піддону до 79%.

Поточне випробування охоплює відстань понад 500 кілометрів від Кріка до міжнародного залізничного вантажного терміналу Давентрі в графстві Нортгемптоншир, далі до залізничного терміналу Моссенд у Шотландії, а потім до розподільчого центру XPO в Мазервеллі. Тривалість мультимодального транзиту від Кріка до Мазервелла приблизно на дві години менша, ніж та сама подорож вантажівкою, і дозволяє уникнути ризику затримок на дорозі, а також зменшити затори на дорогах. Оскільки кожна поїздка транспортного засобу становить близько 600 миль, викиди CO2 за одну поїздку заощаджуються на 705 кг.

Ден Майерс, керуючий директор XPO у Великій Британії та Ірландії, сказав: «Пристрасть усієї нашої команди полягає в тому, щоб кинути виклик самим собі, щоб стати кращими, підтримувати наших клієнтів і впроваджувати вдосконалення, що надзвичайно мотивує. Ця єдина ініціатива скоротить викиди майже на 513 000 кілограмів CO2 на рік для клієнта, чиї вантажі вимагають двох поїздок автомобіля на день».