Wirex підписує довгострокове глобальне партнерство з Visa, Банк Бразилії каже, що громадяни можуть платити податки за допомогою криптовалюти, MetaMask попереджає користувачів про спроби фішингу

Джерело: Adobe/prima91

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини платежів

  • Крипто платежі платформа Wirex підписала довгострокове стратегічне глобальне партнерство з мережею платіжних компаній Візаяка включає в себе членство в Visa в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Великобританії, що дозволить Wirex самостійно випускати дебетові та передплачені картки з підтримкою криптографії в понад 40 країнах. Відповідно до Згідно з прес-релізом, угода сприятиме подальшій співпраці на основних ринках, включаючи APAC, Великобританію, Європу та США. «Членство у Visa дозволяє Wirex пропонувати нові інноваційні продукти для повсякденного використання крипто, покращувати взаємодію з користувачами та пілотувати нові блокчейн-ініціативи», — додали в ньому.
  • Платформа цифрових активів Bakkt оголосила, що припиняє роботу над додатком, орієнтованим на споживача, і зосередиться на масштабованих рішеннях між компаніями та споживачами. «Bakkt і надалі зосереджуватиметься на забезпеченні бізнесу криптографією та досвідом лояльності для своїх клієнтів через рішення SaaS та API на безпечній та сумісній платформі», сказавпрес-реліз.

Податкові новини

  • Банк імБразилія (Banco do Brasil) оголосив, що громадяни можуть платити податки за допомогою криптовалюти. Відповідно до Згідно з прес-релізом великого банку, це стало можливим завдяки партнерству з компанією, що розробляє блокчейн-рішення Bitfy. «З домовленістю, [Bitfy] почне виступати колекторським партнером Банку. Послуга дозволяє партнерам (фінансовим установам, фінтех-компаніям тощо) пропонувати своїм клієнтам рішення для оплати податкових рахунків, зборів і зобов’язань, використовуючи угоди, підписані [Bank of Brazil] із суб’єктами господарювання та концесіонерами комунальних послуг», – повідомили в банках.

Новини безпеки

  • Основний постачальник крипто-гаманців МетаМаска попередив про спроби фішингу з боку шахраїв, які намагаються зв’язатися з користувачами через веб-хостингову компанію Назвати дешевостороння система для електронної пошти. МетаМаска сказав що він «не збирає інформацію KYC і ніколи не надсилатиме вам електронного листа про ваш обліковий запис! НІКОЛИ не вводьте секретну фразу відновлення на веб-сайті. Якщо ви сьогодні отримали електронний лист від MetaMask, Namecheap чи будь-кого іншого, ігноруйте його та не натискайте на посилання!» Namechap виявив проблему та поінформований своїх користувачів.

Новини CBDC

  • The Центральний банк Об’єднаних Арабських Еміратів (CBUAE) планує запустити цифрову валюту центрального банку (CBDC) для транскордонного та внутрішнього використання в рамках своєї нещодавно запущеної програми трансформації фінансової інфраструктури (FIT). Відповідно до Згідно з оголошенням, програма реалізує дев’ять ключових ініціатив: перший етап включає низку цифрових платіжних інфраструктур і послуг, таких як запуск карткової внутрішньої схеми, платформи миттєвих платежів і випуск CBDC. «Ці цифрові платіжні ініціативи сприятимуть фінансовій доступності, сприятимуть платіжним інноваціям, безпеці та ефективності, а також створюватимуть безготівкове суспільство», – йдеться в повідомленні.

Новини регулювання

  • The Група 20 (G20) великі економіки досліджують, чи може група спільно регулювати криптовалюти, Reuters повідомили, посилаючись на міністра фінансів Нірмалу Сітхараман. «Ми говоримо з усіма націями, що якщо це вимагає регулювання, то одна країна сама нічого не може зробити. […] ми [are discussing] якщо ми можемо розробити якусь стандартну операційну процедуру, якої дотримуються всі, щоб створити нормативну базу, і чи вона може бути ефективною”, – сказав Сітхараман.

Новини благодійності

  • Ethereum співзасновник Віталік Бутерін зробив пожертву в розмірі 99 ETH для допомоги постраждалим від землетрусу в Туреччині та Сирія. Відповідно до до даних транзакції з EtherscanБутерін відправив кошти з адреси свого гаманця «vitalik.eth» на гаманець одержувача з позначкою «Ahbap Yardm/Earthquake Support».
  • Платіжний шлюз Alchemy Pay зробив пожертву 1 біткоін (BTC), щоб допомогти Туреччина заходи по ліквідації наслідків землетрусу. пер У прес-релізі компанія готова надати підтримку своїм турецьким клієнтам і компаніям-партнерам «у будь-який можливий спосіб», — йдеться в повідомленні та додається: «Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас».

Новини Web3

  • NARS Косметика анонсувала свою нову колекцію Orgasm із запуском ОДЕНТИЧНІСТЬ – творча співпраця між брендом і Бос Красунізаснована жінкою Web3 громада. Згідно з прес-релізом, ініціатива залучить жінок у всьому світі шляхом випуску двох безкоштовних цифрових предметів колекціонування, одного ексклюзивно для власників Boss Beauties, а другого доступного для всіх, обидва черпають своє натхнення зі знаменитого відтінку NARS, Orgasm. Унікальне партнерство спрямоване на залучення жінок до Web3 за допомогою доступного монетного двору, захоплюючої та освітньої серії віртуальних подій тощо, додає він.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини