Вища прибутковість облігацій сприяє розширеним втратам біткойнів

Зображення автора Міхаель Вюнш від Pixabay

Втрати біткойнів продовжилися сьогодні, оскільки дохідність облігацій продовжувала зростати, викликаючи занепокоєння інвесторів. Цей спад призвів до того, що провідна цифрова валюта впала нижче свого двомісячного мінімуму в 26 000 доларів із втратою 0,74% за останні 24 години.

Біткойн бореться на тлі ринкових змін

Падіння ціни біткойна сталося після важкого тижня для криптовалюта. За останні сім днів, Ціна біткоіна впала більш ніж на 11%. Поряд з цим, інші цифрові валюти, такі як Ether і XRP, також зазнали значного зниження цін.

Збільшення прибутковості казначейства СШАякі зараз знаходяться на багаторічних максимумах, є вагомим фактором мінливої ​​ринкової динаміки.

Виникла світова тенденція продажу облігацій через занепокоєння щодо суворішої монетарної політики, спрямованої на контроль інфляції. Коли така політика діє, стає менше грошей для інвестицій. Ця ситуація може бути проблематичною для інвестицій, які вважаються більш ризикованими, як-от акції та криптовалюти, включаючи біткойни.

Очікуємо на ключові коментарі керівників центральних банків

Цього тижня увага прикута до Джексон Хоул, де керівники центральних банків зберуться на щорічний симпозіум Федерального резерву. Усі погляди будуть прикуті до голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла, чиїх зауважень у п’ятницю з нетерпінням чекають. Інвестори прагнуть зрозуміти майбутній напрям монетарної політики.

Тоні Сикамор, ринковий аналітик IG Australia Pty, поділився своєю точкою зору з Bloomberg: «Ринок потенційно сподівається, що з Джексон-Хоула пролунатиме якась голубина риторика». Явір додав, однак: «Я не думаю, що вони будуть голубиними».

Прогнози та перспективи на майбутнє

З постійними змінами на ринку, Прогнози щодо майбутнього Bitcoin різноманітні. Sycamore передбачає, що фондовий індекс S&P 500 може знизитися на 2%-3%, якщо прибутковість 10-річних казначейських облігацій США перевищить 4,33%. Якщо це станеться, втрати біткойна можуть продовжитися, впавши приблизно до 25 000 доларів.

Незважаючи на ці занепокоєння, багато хто в криптоіндустрії сподівається на потенційне впровадження ф’ючерсних біржових фондів на біткойни та ефір у США. Ноель Ачесонвідомий автор у цій галузі, заявив: «Незважаючи на макроризик, існує потужний потенційний криптокаталізатор: лістинг ETF».

Нещодавній спад біткойна є найзначнішим з тих пір Інцидент криптобіржі FTX минулого року. Проте приріст біткойна за рік все ще становить 57%, знизившись з 90% у середині липня.

Занепокоєння інвестора

Події минулого року змусили як роздрібних, так і інституційних інвесторів насторожено ставитися до крипторинку. Показують дані Kaiko що середні щоденні обсяги торгів на основних біржах цифрових активів за останні чотири місяці були найнижчими з жовтня 2020 року. Це був час, коли біткойн торгувався приблизно на рівні 10 000 доларів США.

Оскільки біткойн продовжує знижуватися, а дохідність облігацій зростає, майбутнє криптовалют виглядає невизначеним. Інвестори та спостерігачі за ринком будуть уважно стежити за коментарями керівників центральних банків і потенційним лістингом криптовалютних ETF, щоб оцінити напрямок розвитку ринку.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини