Вимагайте покращення після «каскаду затримок» в аеропорту Анкориджа

Літак у польоті над Аляскою Фото: © Roza

Вантажні операції в аеропорту Анкориджа (ANC) повертаються до нормального режиму після того, як безпрецедентні снігові бурі спричинили «каскад затримок».

Але центр уваги зараз прикутий до центру, щоб інвестувати у «більше та кращу вантажну інфраструктуру», — сказав Шон Долан, генеральний директор інвестора NorthLink Aviation.

Незважаючи на те, що минулого року ANC був третім за завантаженістю вантажним аеропортом у світі, його вантажна інфраструктура не розширювалася понад 20 років.

Аеропорт постраждав від сильного шторму 8 листопада, який залишив 17 дюймів снігу – і як тільки робота почала відновлюватися, інший шторм, 13 листопада, випав ще 8,7 дюймів снігу.

Це мало величезний вплив на вантажні операції, і багато літаків стояли на руліжних доріжках протягом тривалого часу. Повідомляється, що один застряг на 14 годин.

«Аеропорту знадобився деякий час, щоб прийти в норму», — сказав пан Долан.«Якщо ви не можете знайти місце для паркування літаків, їх буде важче повернути, а це означає, що вони довше знаходяться на землі, що призводить до більшого накопичення снігу на літаку, що призводить до довшого часу розморожування. , що призводить до подальших затримок», – пояснив він.

Снігова буря також спричинила численні диверсії. ТПовідомляється, що два літаки Kalitta Air 747-400F були змушені приземлитися в аеропорту Вайтхорс у Канаді, а інші літаки, як повідомляється,спрямовані до Сіетла, Портленда в США та Фербенкса на Алясці.

Містер Долан сказавLoadstar: «Зміна клімату реальна. Схоже, на Анкорідж випадає все більше снігу, і на початку року… Минулого року подібна ситуація сталася в грудні».

Одна з головних проблем полягала в тому, що стійки ANC не мають верхнього освітлення, яке наразі неможливо встановити, «враховуючи конфігурацію аеропорту та вимоги безпеки FAA», сказав він.

«Ніхто не поставив би свою гарну машину на стоянку без освітлення. Чому ви паркуєте свій вантажний корабель 747 у темряві?» запитав він.

Northlink Aviation утримує 55-річну оренду кампусу South Park в ANC площею 120 акрів і розглядає розробки, які «дуже ефективно задовольнять потребу в новій і набагато кращій вантажній інфраструктурі в аеропорту».

За підтримки Tiger Infrastructure Partners, нью-йоркського інвестиційного фонду інфраструктури, компанія будує вантажний термінал із місцем для паркування до 15 747-8F.

«Наш термінал матиме чудове освітлення, технологію камери на базі штучного інтелекту, наземне живлення 400 Гц, обладнання для наземного обслуговування поруч із стійками, належне розміщення літаків тощо», — пояснив пан Долан.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини