В’єтнамський авіаперевізник Hai An, що прагне розширення, запускає фідерне спільне підприємство з Zim

Кредит Хай Ан

В’єтнамський фідерний оператор Hai An має намір відкрити спільне підприємство з ізраїльським перевізником Zim для транспортування в’єтнамського експорту.

Оскільки В’єтнам стає виробничим центром, країна Південно-Східної Азії хоче перевозити більшу частину свого експорту на внутрішніх суднах, і Lotus Link запуститься наступного місяця з портів Хошимін, Дананг і Хайфонг.

Спільне підприємство також націлене на сателітні провінції та внутрішні райони В’єтнаму, де прямий доступ до міжнародних і внутрішніх транспортних послуг обмежений. Lotus Link також надаватиме наземні послуги, такі як вантажні перевезення та митні брокерські послуги.

Про це заявив аналітик Linerlytica Тан Хуа Джу Loadstar Послуга з’єднає в’єтнамські порти з малайзійським портом Кланг, а Хай Ан контролюватиме в’єтнамську частину.

Hai An був, безумовно, найактивнішим в’єтнамським оператором вантажних суден у створенні свого флоту. Вона володіє 10 судами вантажопідйомністю понад 11 000 TEU і минулого року купила три фідерні судна 2008 року побудови у Goto Shipping, Minsheng Financial Leasing і Nisshin Kisen. У Huanghai Shipbuilding у Huanghai Shipbuilding також замовлені два кораблі місткістю 1800 TEU для поставки цього року.

Генеральний директор Марк Ву сказав: «Спільне підприємство є важливою розвитком для Zim і Hai An, але воно має особливе значення для нас, оскільки цього року ми відзначаємо нашу десяту річницю у внутрішньому судноплавстві та плануємо розширити свою регіональну діяльність. Наше спільне підприємство з Zim запропонує більше можливостей для в’єтнамських імпортерів і експортерів і допоможе заощадити витрати на логістику».

Zim, яка була зосереджена на послугах на захід від Суеца, придивляється до частини здорового внутрішньоазіатського ринку, оскільки обсяги торгівлі зі сходу на захід повертаються до рівня до пандемії.

Менеджер у В’єтнамі Авраам Еліас сказав: «Завдяки швидкому розширенню виробничої діяльності на провінції-супутники, СП забезпечує Zim операційну гнучкість, щоб розширити охоплення та розширити спектр послуг, що пропонуються клієнтам».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини