Відповідність SEC Crypto Compliance продовжується, оскільки Bittrex оштрафовано на 24 мільйони доларів

SEC Office / Джерело: Adobe

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) продовжує намагатися змусити криптоіндустрію «відповідати нормативним вимогам» за допомогою примусових заходів, причому останньою збанкрутіла криптобіржа Bittrex, яка потрапила в оману агентства.

Bittrex щойно погодився сплатити SEC штраф у розмірі 24 мільйонів доларів після того, як у квітні агентство звинуватило біржу в тому, що вона працює як незареєстрована біржа цінних паперів.

Відповідно до судового документа, в якому детально описані умови мирової угоди, Bittrex, як повідомляється, не визнала і не спростувала звинувачення, висунуті проти неї SEC.

Ще в травні Bittrex подала заяву про банкрутство відповідно до глави 11, маючи активи на 500 мільйонів доларів і зобов’язання на 1 мільярд доларів.

Bittrex стала останньою жертвою прискорення примусового застосування SEC

Bittrex є однією з численних бірж і криптокомпаній, що працюють (або раніше працювали) у США, які були націлений SEC через нібито роботу як незареєстровані біржі цінних паперів.

Kraken був змушений закрити свої послуги криптовалютного стекінгу у США та сплатити 30 мільйонів доларів у рамках аналогічного врегулювання з SEC на початку 2023 року.

Фірма стейблкойнів Paxos була змушена припинити випуск стейблкоїнів Binance USD (BUSD). коли SEC пішла на нього, стверджуючи, що BUSD є незареєстрованим цінним папером.

SEC також запустила примусові дії проти Coinbase і Binance працює як незареєстровані біржі цінних паперів у США, хоча він також звинуватив Binance у більш серйозних звинуваченнях, пов’язаних із неефективним управлінням та змішуванням коштів клієнтів.

Більш агресивний підхід SEC до регулювання криптовалюти з’явився після серії гучних криптовалютних катастроф у 2022 році, серед яких крах екосистеми Терра і FTX.

FTX був відомий тим, що досить близько спілкувався з багатьма американськими політиками та регуляторами, а деякі припускали, що SEC (і уряд США в цілому) помститься криптоіндустрії, яку «обдурив» ​​колишній генеральний директор FTX і очевидний шахрай Сем Бенкман-Фрід.

Усе, що є безпекою, крім біткойнів, вважає Генслер

Гарі Генслер, голова SEC, відкрито про це заявив він розглядає майже всі криптовалюти як цінні папери, окрім біткойна.

У рамках своїх позовів проти Coinbase і Binance SEC відкрито висловила свою думку, що BNB, Binance USD (BUSD), Solana (SOL), Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Filecoin (FIL), Cosmos (ATOM) , The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Axie Infinity Shards (AXS), Coti Network (COTI) і десятки інших — це цінні папери.

SEC також позначила XRP як незареєстрований цінний папір і веде судовий процес із Ripple (творцем XRP) з грудня 2020 року, хоча Імпульс, здається, на користь Ripple після нещодавнього рішення суду.

SEC придушує криптоіндустрію США, допомоги від Конгресу не видно

Критики стверджують, що агресивна позиція SEC щодо більшої частини криптоіндустрії США пригнічує інвестиції та інновації в космосі та змушує індустрію за кордоном працювати у дружніх юрисдикціях, таких як ОАЕ або Великобританія.

І Конгрес США не надто допомагає.

А Спонсорований республіканцями законопроект, який регулюватиме правила для тих, хто хоче випускати стейблкоїни з прив’язкою до долара США у США нещодавно вийшли з Комітету Палати представників з фінансових послуг, організувавши потенційне голосування, але відсутність двопартійної згоди означає, що навряд чи він пройде через Конгрес і забезпечить підпис Президента.

Розширене законодавство про криптовалюту, поки в роботі двопартійні зусилля Синтії Лумміс (республіканка) та Кірстен Гіллібранд (демократ)також здається ще далеким.

2024 рік може стати великим роком для регуляторних розробок

2024 рік може стати важливим роком для крипторегуляторного ландшафту США.

Можливо, це може бути рік, коли ми нарешті побачимо, що Конгрес ухвалить певне законодавство про криптовалюту.

Можливо, буде досягнутий значний прогрес у вирішальному результаті судових позовів SEC проти великих бірж, таких як Coinbase і Binance.

Також очікується, що SEC вирішить, схвалювати чи ні нещодавно подали заявки на спот-біткойн-ETF від таких важковаговиків Уолл-стріт, як BlackRock і Vanguard.

Агентство зазвичай не відмовляє цим гігантам з управління активами, і, незважаючи на те, що до цього моменту відхиляло всі спотові заявки на біткойн-ETF, його можна було завоювати механізмами ринкового нагляду за пропозиціями, вбудованими в ці програми ETF.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини