Від ентузіаста фінансів до криптопіонера

Джерело: Adobe / Thomas

У грудні 2013 року платформа для торгівлі акціями та криптовалютами eToro розмістила біткойн (BTC) на своїй біржі. Через два місяці ціна активу різко впала з 1200 доларів до 150 доларів після падіння Гора Гокснайбільша на той час біржа біткойнів у світі.

«Усі навколо нас думали, що біткойн мертвий», — сказав Йоні Ассія, співзасновник і генеральний директор eToro, у інтерв’ю за допомогою CoinTelegraph.

Ця подія вже відбулася після численних циклів підйому та падіння, які керівник зазнав протягом своєї інвестиційної кар’єри. Assia піднялася і занепала під час бульбашки дот-комів на початку 2000-х років. Пізніше він запустив eToro у 2007 році як більш зручну альтернативу для торгівлі акціями – за рік до великої фінансової кризи.

Компанія знайшла спосіб процвітати під час краху, пропонуючи цінні уроки про заробляння грошей. “Ми вивчаємо […] ця криза насправді викликає великий інтерес в Інтернеті до того, що відбувається у фінансовій сфері», – сказав Ассія.

Біткойн був сумнозвісно запущений у 2009 році в основному як відповідь на банківську кризу того часу, пропонуючи однорангову цифрову передачу вартості вперше.

Відкривши біткойн у 2010 році, Асія побачила можливість потенційно токенізувати активи на основі біткойна, перш ніж зрештою перевести всю фінансову галузь на блокчейн.

Відкриття Ethereum

У той час команда співзасновника найняла на допомогу молодого розробника на ім’я Віталік Бутерін – той самий, який продовжував створювати Ethereum, який більшість розробників визнали більш придатним для токенізації. Ажіотаж навколо мережі зрештою змусив Асію відкрити рух максималізму біткойнів.

«Багато людей у ​​спільноті вважали, що біткойн має бути єдиним блокчейном», — сказав він. Незважаючи на це, багато хто з eToro вирішив взяти участь в ICO Ethereum і був вражений мережевою технологією смарт-контрактів.

Пізніше генеральний директор спробував переконати криптоскептика-мільярдера Уоррена Баффета повірити в силу блокчейну після того, як його запросили на вечерю з інвестором разом із засновником Tron Джастіном Саном. Жодному з них не вдалося переконати Баффета у цінності біткойна та інших цифрових активів.

«Я думаю, що частина його думки полягає в тому, що це насправді шкодить його власному портфоліо», — сказала Асія.

Особисто Ассія має криптопортфель, який на 80% розподілено лише за біткойнами та Ethereum, а решта 20% інвестовано в альтернативні ланцюжки. «Це на випадок, якщо хтось зможе скинути короля чи королеву криптовалюти», — сказав він.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини