Велика Британія переслідує незареєстрованих операторів криптографічних банкоматів, Південна Корея спостерігає за битвою Ripple і SEC, керівники Silvergate розслідуються юридичною фірмою, Bitget співпрацюватиме з CBDC

Джерело: AdobeStock / salarko

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини регулювання

  • The Великобританія Управління фінансового контролю (FCA) заявив, що зібрав докази, пов’язані з незареєстрованою криптовалютою банкомат оператори з кількох об’єктів навколо Лідса в рамках спільної операції з Підрозділ цифрової розвідки та розслідування поліції Західного Йоркшира. Відповідно до Згідно з прес-релізом, FCA співпрацює з кількома партнерами з правоохоронних органів, включаючи місцеві поліція сил, щоб зруйнувати та вивести з ладу незаконні банкомати Crypto. Він розгляне докази, зібрані під час цих візитів, і розгляне можливі подальші примусові заходи.
  • південнокорейський фінансовий регулятор, в Служба фінансового нагляду (ФСС), уважно стежить за НАС Цінні папери та біржі (SEC) позов проти пульсація. пер News1 Korea, регулятор раніше оголосив, що «перегляне правила та формати, щоб токени цінних паперів можна було випускати та розповсюджувати відповідно до відповідних інструкцій, а також проведе брифінг для галузі».

Юридичні новини

  • Scott+Scott Attorneys at Law LLPміжнародна фірма, яка займається судовими процесами з цінних паперів і прав споживачів, проводить розслідування щодо «деяких директорів і посадових осіб» криптодружнього банку Сільвергейт за порушення своїх довірчих обов’язків перед Silvergate та його акціонерами, сказав прес-реліз. «Scott+Scott розслідує, чи члени ради директорів Silvergate робили або змушували Silvergate робити неправдиві та/або оманливі заяви, а також не розкривали суттєві несприятливі факти про бізнес, діяльність, перспективи та фінансовий стан Silvergate», вказано.
  • Делавер, СШАсуддя суду з питань банкрутства повідомляється у понеділок підписав наказ про звільнення зруйнованої біржі FTX‘s турецька юридичних осіб із процедури банкрутства США.

Новини CBDC

  • Криптообмін Bitget оголосила про співпрацю з фінтех-компанією Капітальний про цифрову валюту центрального банку (CBDC) проекти в Бразилія і Аргентина. «Партнерство провело переговори з урядом Аргентини та центральним банком щодо співпраці в сферах CBDC, узгодження спільної стратегії в регіоні Меркосур», — йдеться в прес-релізі.

Інвестиційні новини

  • Телецьпостачальник інфраструктури цифрових активів для фінансових установ у Європа, оголосив раунд серії B на суму 65 мільйонів доларів США на чолі з Credit Suisse за участю нових інституційних інвесторів, таких як Deutsche Bank, Група Пікте, Cedar Mundi Venturesа також від інвесторів Серії А Арабський банк Швейцарія і Інвестіс. Операцію схвалив швейцарський регулятор, FINMA. Кошти будуть використані для підтримки стратегії зростання Taurus, повідомили в компанії.
  • Інтерактивні брокериавтоматизований глобальний електронний брокер, оголосив про запуск торгівлі криптовалютою в Гонконгщо дозволяє клієнтам-професійним інвесторам Interactive Brokers Hong Kong торгувати біткоін (BTC) і ефіріум (ETH). Відповідно до у прес-релізі, відповідні клієнти, включно з фізичними особами, які мають інвестиційні активи понад 8 млн гонконгських доларів (1 млн доларів США), або установи з активами понад 40 млн гонконгських доларів (5,1 млн доларів США), які є резидентами Гонконгу, тепер можуть торгувати криптовалютою разом з іншими класи активів, доступні на платформі Interactive Brokers.
  • Лабораторії Monadкоманда підтримки Монада блокчейн, оголосив закриття раунду початкового фінансування на суму 19 мільйонів доларів США під керівництвом Dragonfly Capitalза участю 70 інвесторів, включаючи заголовний капітал, Лемніскап, Столиця Шима, Завершеність капіталу, і інвестори-ангели. «Завдяки цим інвестиціям Monad Labs зможе продовжити свою прихильність створювати наступний рівень платформ смарт-контрактів Layer1 за допомогою Monad», — йдеться в повідомленні.

Новини NFT

  • Інфраструктурна компанія Web3 MoonPay і міжланцюговий незамінний токен (NFT) платформа Чарівний Едем уклали стратегічне партнерство, яке «розширить доступ до NFT і цифрових активів у всьому світі», — йдеться в прес-релізі. Ця інтеграція, як додали, дозволить користувачам легко купувати NFT кількома клацаннями миші за допомогою звичних для них платіжних рейок. Межланцюговий ринок Magic Eden містить понад 16 000 колекцій NFT і обробив понад 2,6 мільярда доларів США з моменту запуску у вересні 2021 року.

Новини Web3

  • Мережа БНБ оголосила про запуск Zero2Heroшестимісячна серія конструкторів, яка вітатиме розробників з усього світу для створення рішень та інструментів, необхідних для масового Web3 усиновлення. пер Згідно з оголошенням, віртуальна серія сприятиме шеститижневому навчальному кемпу, чотиритижневому хакатону та шеститижневому інкубатору для розробників усіх рівнів, даючи їм можливість розвиватися на базі BNB Chain і демонструвати свої здібності. Повідомляється, що прийом заявок розпочнеться з 13 лютого на сайті мережі BNB.
Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини