Вантажовідправники Transpac намагаються довіряти перевізникам, які тепер «вчаться на своїх помилках»

Океанські перевізники, які відвідують конференцію S&P Global TPM у Лонг-Біч цього тижня, визнають помилки за останні два роки та намагаються відновити відносини з вантажовідправниками.

«Повернутися до клієнта зараз є для нас пріоритетом номер один», — сказав Пітер Левеск, новий президент CMA CGM у Північній Америці.

У розмові з Марком Шаконі з Журнал комерції і виконавчий редактор S&P Global, пан Левеск, сказав аудиторії, що «багато речей пішло не так» у відносинах між перевізником і вантажовідправником, але він припустив, що настав час «підвести межу і навчитися на цих помилках».

Він додав: «Є причина, чому ваше лобове скло більше, ніж ваше дзеркало заднього виду – ви повинні дивитися вперед».

Щодо перспектив транстихоокеанського ринку пан Левеск сказав, що CMA CGM очікує повільного першого півріччя, але «робить ставку на дуже сильний другий тайм», коли роздуті запаси потребуватимуть поповнення.

Він пролив холодну воду на чутки про розірвання угоди про спільне використання суден Ocean Alliance, провідною компанією та партнером якої є Cosco (OOCL) і Evergreen. Фактично, він припустив, що об’єднання альянсу буде сильнішим у результаті розпуску 2M.

Проте вчора вранці генеральний директор Vespucci Maritime Ларс Дженсен сказав переповненій аудиторії, що він вважає, що розлучення 2M спричинить ще один раунд «музичних стільців альянсу», який може призвести до розпаду Ocean Alliance.

Він також припускав злиття членів THE Alliance Hapag Lloyd і японського перевізника ONE, оскільки перевізники намагаються збільшити масштаби, щоб конкурувати на основі один-на-один з MSC і Maersk.

Тим часом, в останній день TPM, популярна тематична сесія вантажовідправників обговорювала проблеми, з якими стикаються імпортери та експортери США на піку кризи пропускної здатності ланцюжка поставок.

На позитивній ноті Ларрі Горсіч, глобальний транспортний директор виробника рибальських товарів Pure Fishing зі штаб-квартирою в Колумбії, розповів про свої відносини з ONE, які, за його словами, «посилилися, коли ніхто інший не був зацікавлений», щоб узгодити контрактну угоду на імпорт 4000 teu щорічно з Азії.

Пан Горсіч сказав, що комунікація була ключем до успіху відносин, включаючи щотижневий дзвінок між ним і регіональним менеджером з продажу ONE Вільямом Найтом. Він сказав: «Ми обговорюємо точність прогнозу та продуктивність і продовжуємо телефонувати, навіть якщо нема про що говорити», додавши, що вони «не бояться провітрювати брудну білизну» під час телефонної розмови.

Пан Найт погодився: «Якщо ви не визнаєте, що щось зламано, ви не досягнете жодних успіхів».

Натомість керівники величезного багатонаціонального конгломерату Koch Industries зі штаб-квартирою у Вічіті, штат Канзас, заявили, що їм не вдалося отримати надійне партнерство з будь-якою контейнерною лінією для його річного експорту в 300 000 тей. Замість цього він пішов на незвичайний крок, призначивши спеціалізовану компанію G2 Ocean, що базується в Олсо, щоб задовольнити свої вимоги щодо експортних перевезень, використовуючи переобладнані балкерні судна.

Девід Нулл, старший віце-президент із роботи з клієнтами та ланцюга поставок Koch Industries, розповів про «дуже відкриті відносини» з G2 Ocean. Він сказав: «Ми не обов’язково погоджуємося весь час, але вся справа в довірі з бажаним партнером, завдяки якому стосунки працюють».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини