«Вантажні повітряні перевезення повинні працювати, якщо вільна торгівля в Африці хоче працювати»

© Гордзам

Сьогодні вранці делегати Air Cargo Africa в Йоганнесбурзі почули, що авіація, і зокрема авіаперевезення вантажів, мають бути пріоритетними, якщо Африканська угода про вільну торгівлю (AfCFTA) хоче повністю розкрити свій потенціал.

AfCFTA є найбільшою у світі зоною вільної торгівлі, що включає 55 країн Африканського Союзу (АС) і вісім економічних регіонів. Частина стратегії континенту «Порядок денний 2063» спрямований на підвищення доходів на 450 мільярдів доларів і виведення з бідності близько 30 мільйонів людей.

Однак керівники авіакомпаній попередили, що зв’язок по всій Африці все ще поганий, що обмежує її потенціал.

«Угода про вільну торгівлю є фантастичною, але вона не працюватиме, якщо ми не розвиватимемо авіаційний бізнес», — сказав Аллан Кілавука, генеральний директор Kenya Airways. «Країни Африки не віддають перевагу авіації. Вони вважають це дорогим.

«Але авіація повинна працювати, щоб AfCTFA працювала. Уряди повинні віддавати пріоритет авіації; ви не можете ефективно транспортувати товари вантажівкою з Найробі до Лагоса, наприклад, це потрібно робити за допомогою авіації».

«Єдиний африканський ринок повітряного транспорту також є частиною Порядку денного 2063 року», — сказав Санджив Гадія, генеральний директор Astral Aviation. «Є багато обмежень, багато з яких обмежують африканських перевізників, але не іноземних. Нам потрібно забезпечити зв’язок із менш доступними місцями, а небо в Африці має бути відкритим».

Хангі Хоза, генеральний директор Swissport South Africa, погодився, що зв’язок має вирішальне значення, додавши: «Деякі країни не мають рейсів до своїх основних торгових партнерів.

«Нам потрібно рости швидше, ніж це дозволяє континент».

Turkish Airlines літає в 53 пункти призначення в Африці, сказав Корнеліс Пол Де Ман, старший віце-президент з продажу вантажів перевізника. «Ми бачимо багато мікропотоків, що виникають із місць призначення, які не є такими поширеними.

«Ми продовжуємо збільшувати потужності, але все ще є потреба в більшому».

Г-н Гадхіа також закликав збільшити кількість вантажних суден на ринку, але сказав, що Африка, як правило, перебуває в останній частині черги переобладнання, а «такі компанії, як Amazon та інтегратори, знаходяться в першій частині. Ми не маємо пріоритету.

«Але континенту потрібно більше вантажних суден, їх недостатньо. Іноземні перевізники з вантажними суднами бачать у цьому можливість, але африканські країни не можуть цим скористатися».

Астрал має близько 15 вантажних суден. він сказав: «Якщо хтось із наших партнерів хоче вантажне судно, він може позичити одне з наших. Нам потрібно більше африканських авіаліній, щоб мати вантажні літаки».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини