Ван Хай налагоджує продажі рефрижераторів напередодні пікового сезону доставки фруктів

© Девід Тонелсон

Wan Hai Lines, помічаючи зростання попиту на перевезення рефрижераторних контейнерів, створила спеціалізовані відділи продажів і технічні команди, щоб допомагати клієнтам, саме тому, що наближається пік сезону перевезень фруктів в Азії.

Про це повідомив речник Wan Hai Loadstar Тайванський лінійний оператор, який зосереджується на внутрішньоазіатській торгівлі, виявив перевезення охолоджених вантажів дорожчим через потребу в дорожчій електроенергії для підтримки температури

Минулого тижня компанія Wan Hai провела семінар, щоб пояснити клієнтам, особливо виробникам ананасів, свої операції з рефрижераторних перевезень. Минулого року Wan Hai перевіз 6000 тонн тайванських ананасів до Японії в 623 рефрижераторних контейнерах.

Прес-секретар сказав: «Під час таких семінарів у нас експерти та клієнти обговорюють питання віч-на-віч, що допомагає торгівлі рефрижераторами».

Wan Hai каже, що «прагне підтримувати відносно молодий флот рефрижераторів», щоб забезпечити сталість температури та якості товарів, що перевозяться. За його словами, середній вік рефрижераторів становить 4,4 року в порівнянні з середнім показником по галузі, який становить 6,8 року.

Минулого року компанія Wan Hai замінила 3 ​​500 контейнерів-рефрижераторів і 10 000 сухих контейнерів на нові, сказав представник, додавши: «У нас є регулярні плани заміни старих контейнерів. Зазвичай вони переглядаються щороку».

Оскільки фрахтові ставки для сухих контейнерів продовжують слабшати, рефрижераторне транспортування є одним із небагатьох яскравих місць. У грудні Pacific International Lines здійснила першу доставку австралійського авокадо до Сінгапуру, використовуючи 40-футові контейнери з контрольованою атмосферою (CA), придбані спеціально для задоволення попиту вантажовідправників у Китаї, Азії, Африці, Близькому Сході, Південній Америці та Океанії.

І в тому ж місяці Управління сільського розвитку Південної Кореї, державний орган, який зосереджується на сільськогосподарських дослідженнях і технологіях, працював з вітчизняним експедитором Sejung Shipping над розробкою типу рефрижераторного контейнера CA, який міг би краще зберегти цілісність фруктів і морепродуктів.

На пілотному етапі мандарини були доставлені до США та Канади, а солодка картопля – до Гонконгу за допомогою цих контейнерів CA. Експерименти з різними культурами, такими як полуниця, дині та томати, показали, що рівень псування знизився більш ніж на 8%.

Крім фруктів, яйця також можна перевозити в рефрижераторах, сказав речник Wan Hai. Вона сказала: «Відправники обирають холодильні камери для яєць, щоб підтримувати їхню температуру та якість. Ці вантажі відправляються з Японії та південно-східного Китаю в інші країни Азії. Обсяг [of eggs carried] є регулярним, але не великим».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини