Усі рейси Maersk Азія/Близький Схід – Європа до мису до середини лютого

Фото: VesselFinder

Вантажовідправники та вантажоодержувачі, чиї вантажі традиційно маршрутизуються через Суецький канал, можуть розраховувати на довший час транзиту протягом тривалого періоду, оскільки перевізники оголосили про нові розклади.

У повідомленні для клієнтів сьогодні вранці Maersk Line повідомляє, що перенаправляє кожне плавання на своїх маршрутах Азія-Європа та Близький Схід-Європа через мис Доброї Надії до середини лютого.

Для восьми рейсів Азія-Європа та трьох рейсів Близький Схід-Європа це означає, що кожне плавання з цього моменту до настання китайського Нового року 10 лютого матиме подовжений час транзиту на 10-14 днів.

Вона також перенаправила свої чотири служби на східному узбережжі Азії та Північної Америки, які зазвичай проходять транзитом через Суец, навколо мису Доброї Надії на той самий період, подовжуючи час транзиту приблизно на тиждень.

Водночас три інші служби східного узбережжя Азії та Північної Америки в мережі Maersk продовжать транзит через Панамський канал.

Перевізники, які використовували Suez для транзитних рейсів Азія-Північна Америка на схід, щоб уникнути заторів на Панамському каналі, де низький рівень води обмежує кількість щоденних транзитних рейсів, також перенаправили кораблі, щоб пройти через мис Доброї Надії.

Консультація від Hapag-Lloyd показала, що на петлі EC2 Альянсу Азія-Північна Америка лише одне плавання з восьми підтримуватиме транзит Панами, з Unayzah Express має пройти через перешийок Центральної Америки 28 грудня.

Проте ситуація в регіоні Червоного моря залишається дуже нестабільною, і якщо ситуація з безпекою покращиться, служби можуть відповідним чином відкоригуватися, як сьогодні зазначив Maersk: «Це кваліфіковані оцінки, але вони можуть змінюватися на основі конкретних планів на випадок надзвичайних ситуацій, які можуть бути сформовані протягом найближчі дні».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини