USDC Stablecoin бачить величезний відтік 3 мільярдів доларів за три дні – що відбувається?

Генеральний директор Circle Джеремі Аллер. Джерело: скріншот відео, YouTube, МВФ

Популярний стейблкойн Монета доларів США (USDC) за три дні цього тижня спостерігався відтік близько 3 мільярдів доларів, повідомив емітент Circle в a публікація в блозі на четвер.

Відповідно до допису в блозі, Circle викупив $3,8 млрд USDC і викарбував $0,8 млрд нових токенів USDC між понеділком і середою цього тижня, зробивши чистий відтік $3 млрд.

Викупи можна легко розглядати як зменшення ринкової капіталізації USDC:

Ринкова капіталізація USDC. Відтік 3 мільярдів доларів США стався з 13 по 15 березня. Джерело: CoinGecko

Великі відтоки відбулися після того, як на вихідних з’явилися повідомлення про те, що Circle має 3,3 мільярда доларів із 40 мільярдів доларів резервів USDC зберігається в нині зруйнованому банку Silicon Valley Bank (СВБ).

Ця новина призвела до того, що USDC тимчасово втратив прив’язану ціну в 1 долар, але гарантії уряду США те, що всі вкладники SVB будуть оздоровлені пізніше, допомогло стейблкоїну відновити свою прив’язану ціну.

Тим не менш, викупи цього тижня є доказом того, що власники токенів ще не впевнені, що USDC ще повністю вийшов з лісу.

USDC тимчасово втратив прив’язку минулих вихідних. Джерело: CoinGecko

У своїй публікації в блозі цього тижня Circle визнав, що компанії довелося працювати над великим відставанням від викупів, але сказав, що наразі «подолав майже весь відставання».

«Події минулого тижня вплинули на операції з ліквідності USDC. Circle невпинно працював, щоб відновити послуги з альтернативними банківськими партнерами, зокрема послуги з оплати та погашення USDC», – написала компанія.

Генеральний директор Circle Джеремі Аллер оголосив у неділю, що одним із нових банківських партнерів є Cross River Bank, що базується в Нью-Джерсі, і сказав, що ці нові відносини допоможуть Circle відновити свою автоматизовану систему розрахунків.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини