У той час як ціни на Aptos стрімко зростають, ці криптовалюти можуть зрости в 10 разів у 2023 році

Aptos купує або продає опціони на мобільному телефоні. Джерело: Adobe

За останні кілька днів бики Aptos (APT) відновили контроль. Починаючи з понеділкових багатотижневих мінімумів у 12,30 доларів за токен, криптовалюта зросла більш ніж на 16% і востаннє торгувалась трохи нижче 14,40 доларів. APT/USD, схоже, перебуває в процесі прориву на північ від короткострокового спадного тренду, який зараз триває аж до кінця січня. Це може відкрити двері для повернення до останніх максимумів вище 20 доларів.

Дехто скептично ставиться до високої оцінки Aptos, отримавши 9 місцетис найбільша криптовалюта за повною ринковою капіталізацією, згідно з CoinMarketCap. Для проекту блокчейну рівня 1, який був запущений лише в 4 кварталі 2022 року, це здається декому занадто. Але Aptos має зіркову лінійку розробників, враховуючи, що вона, по суті, народилася в результаті провалу криптовалютного проекту Facebook Libra, і має підтримку таких ключових криптоінвесторів, як Andreessen Horowitz і Binance.

Якщо ринки криптовалюти зможуть відновити зростання 2023 року, яке припинилося в лютому, Aptos може отримати велику вигоду. Але на зростаючому ринку криптовалют інвестори можуть отримати ще більш вражаючі прибутки, можливо, у 10 разів, якщо вони інвестуватимуть у правильні передпродажі криптовалюти. Ось список попередніх продажів криптовалют, розглянутий командою Cryptonews.com.

Meta Masters Guild (MEMAG) – попередній продаж майже завершено

Meta Masters Guild — це перспективна екосистема мобільних ігор web3, яка розробляє безліч веселих і захоплюючих ігор. Ігри використовуватимуть незамінні токени (NFT), що дозволить членам спільноти отримувати винагороди, а також робити ставки та торгувати. Платформа сподівається в майбутньому розмістити десятки вірусних ігор. Його перша гра Meta Karts Racers буде випущена пізніше цього року.

Meta Masters Guild зараз на завершальній стадії попереднього продажу токенів MEMAG. один із найгарячіших у 2023 році. Всього за кілька тижнів крипто-стартап уже зміг зібрати колосальні майже 4,4 мільйона доларів за допомогою продажів MEMAG, і попередній продаж закінчиться за кілька днів. Інвестори повинні зауважити, що вони також мають шанс виграти значні 100 000 доларів США в токенах MEMAG.

Відвідайте Meta Masters Guild тут

Fight Out (FGHT) – передпродаж зараз

Молода криптоніша, яка займається переходом до заробітку, показала багато перспектив, але перші історії успіху, такі як STEPN, мають значні обмеження, які досі не дозволяли їм завоювати мейнстрім. Fight Out, який рекламує себе як майбутнє «переходь, щоб заробити», хоче змінити це у 2023 році.

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті. У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему web3, і вже зібрав колосальні понад 4,1 мільйона доларів. Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен. Інвесторам слід діяти швидко, оскільки якщо вони зараз захищають токени, вони можуть отримати майже 50% прибутку до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу. Прибуток може бути ще вищим, якщо інвестори скористаються щедрою бонусною схемою Fight Out.

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG) – попередній продаж переходить на етап 2

Зараз C+Charge створює платіжну систему Peer-to-Peer (P2P) на основі блокчейну для станцій зарядки електромобілів, яка дозволить водіям електромобілів (EV) отримувати вуглецеві кредити. C+Charge прагне підвищити роль вуглецевих кредитів як основного стимулу для впровадження електромобілів. Зараз великі виробники електромобілів, такі як Tesla, заробляють мільйони на продажу вуглецевих кредитів забруднювачам.

C+Charge хоче демократизувати ринок вуглецевих кредитів, дозволяючи більшій кількості цих винагород опинитися в руках власників електромобілів, а не лише великих компаній. C+Charge щойно розпочала попередній продаж токена CCHG, який його платформа використовуватиме для оплати на станціях зарядки електромобілів. Наразі токени продаються за $0,0145 за штуку, хоча до кінця передпродажу ціна зросте на 70%.

Інвестори, зацікавлені в ранньому вступі в багатообіцяючий екологічно чистий криптовалютний проект, повинні поспішати, адже проект уже зібрав понад 1 мільйон доларів, а попередній продаж уже увійшов у другий етап. Інвесторам слід зауважити, що токени, що залишилися, можна було швидко зібрати. Криптокит нещодавно забрав CCHG на суму понад 99 доларів США за одну транзакцію, що можна перевірити тут на BscScan.

Відвідайте C+Charge тут

Calvaria (RIA) – токен RIA тепер доступний на різних CEX і DEX

Крипто-ігровий стартап Calvaria, що грає, щоб заробити (P2E), який наразі розробляє те, що має стати однією з найвірусніших ігор на базі блокчейну 2023 року, нещодавно завершив передпродаж токена RIA, який буде підтримувати його екосистему web3. Пізніше цього року Calvaria випустить свою бойову карточну гру з незамінними токенами (NFT) на тему фентезі Duels of Eternity.

Інвестори, які пропустили попередній продаж, не повинні впадати у відчай – RIA нещодавно була зареєстрована на основних криптовалютних біржах, таких як LBank і BKex, і незабаром буде розміщена на Uniswap. RIA все ще торгується за досить низькою ціною трохи вище $0,01. Коли гра буде запущена пізніше цього року, деякі спостерігачі вважають, що ціна може бути набагато вищою.

Відвідайте Кальварію тут

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини