У той час як ціна NEO різко зростає, ці 3 альткоїни цього року зростуть у 10 разів

Токен NEO. Джерело: Adobe

NEO, криптовалюта, яка підтримує блокчейн Neo з підтримкою смарт-контрактів, стрімко зростала у 2023 році, і зростання поки що не має жодних ознак зупинки. NEO/USD востаннє переходив із рук у руки трохи на північ від 9,0 доларів США за токен, зрісши приблизно на 47% з початку року, хоча зараз криптовалюта знизилася більш ніж на 10% порівняно з максимумом у четвер у районі 10,40 доларів США.

Ціна NEO цього року різко зросла. Джерело: CoinMarketCap

NEO прибутки справді почалися приблизно в цей час минулого місяця, коли криптовалюта прорвався на північ від низхідного тренду, який тривав ще в березні 2022 року. Потім NEO продовжив пробивати всі свої основні ковзні середні, включаючи, що найважливіше, 200-денне ковзне середнє на початку лютого . Останніми тижнями 21DMA виступав як сильна зона підтримки, а NEO, схоже, перебуває в агресивному висхідному тренді ще з кінця 2022 року.

NEO може продовжити свою недавню роботу. Джерело: Trading View

Якщо поточний висхідний тренд продовжиться, NEO може незабаром перевірити довгострокову підтримку/опір в області $12,50-$13,50. І навпаки, якщо поточний висхідний тренд уривається, тоді NEO отримає сильну підтримку в середині 8,0 доларів США від 21 і 200DMA, а також область опору, що перетворилася на підтримку.

NEO зростає разом із ширшим зростанням криптовалют з початку року, при цьому трейдери роблять ставку на те, що 2023 рік буде кращим на тлі ознак того, що 1) такі основні криптовалюти, як біткойн, могли досягти дна і 2) що Федеральна резервна система США суттєво уповільнить темпи підвищення процентних ставок. Повернення схильності до ризику непропорційно виграло альткойни, такі як NEO, і якщо ралі продовжиться, NEO цілком може отримати легкий приріст на 40% від поточного рівня.

Але на зростаючому ринку криптовалют інвестори можуть отримати ще більш вражаючі прибутки, можливо, у 10 разів, якщо вони інвестуватимуть у правильні передпродажі криптовалюти. Ось список попередніх продажів криптовалют, розглянутий командою Cryptonews.com.

Meta Masters Guild (MEMAG) – Етап 6 майже завершено

Meta Masters Guild — це перспективна екосистема мобільних ігор web3, яка розробляє безліч веселих і захоплюючих ігор. Ігри використовуватимуть незамінні токени (NFT), що дозволить членам спільноти отримувати винагороди, а також робити ставки та торгувати. Платформа сподівається в майбутньому розмістити десятки вірусних ігор. Його перша гра Meta Karts Racers буде випущена пізніше цього року.

Meta Masters Guild наразі перебуває на шостому етапі попереднього продажу токенів MEMAG, причому попередній продаж уже є одним із найгарячіших у 2023 році. Всього за кілька тижнів крипто-стартапу вже вдалося зібрати колосальні майже 3,9 мільйона доларів через MEMAG. продажу. Інвестори повинні зауважити, що вони також мають шанс виграти значні 100 000 доларів США в токенах MEMAG.

Відвідайте Meta Masters Guild тут

Fight Out (FGHT) – передпродаж зараз

Молода криптоніша, яка займається переходом до заробітку, показала багато перспектив, але перші історії успіху, такі як STEPN, мають значні обмеження, які досі не дозволяли їм завоювати мейнстрім. Fight Out, який рекламує себе як майбутнє «переходь, щоб заробити», хоче змінити це у 2023 році.

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті. У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему web3, і вже зібрав колосальні 4,0 мільйона доларів. Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен. Інвесторам слід діяти швидко, оскільки якщо вони зараз захищають токени, вони можуть отримати майже 60% прибутку на папері до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу. Прибуток може бути ще вищим, якщо інвестори скористаються щедрою бонусною схемою Fight Out.

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG) – попередній продаж переходить на етап 2

Зараз C+Charge створює платіжну систему Peer-to-Peer (P2P) на основі блокчейну для станцій зарядки електромобілів, яка дозволить водіям електромобілів (EV) отримувати вуглецеві кредити. C+Charge прагне підвищити роль вуглецевих кредитів як основного стимулу для впровадження електромобілів. Зараз великі виробники електромобілів, такі як Tesla, заробляють мільйони на продажу вуглецевих кредитів забруднювачам.

C+Charge хоче демократизувати ринок вуглецевих кредитів, дозволяючи більшій кількості цих винагород опинитися в руках власників електромобілів, а не лише великих компаній. C+Charge щойно розпочала попередній продаж токена CCHG, який його платформа використовуватиме для оплати на станціях зарядки електромобілів. Наразі токени продаються за $0,0145 за штуку, хоча до кінця передпродажу ціна зросте на 70%.

Інвестори, зацікавлені в ранньому вступі в багатообіцяючий екологічно чистий криптовалютний проект, повинні поспішати, адже проект уже зібрав понад 880 000 доларів США, а попередній продаж уже увійшов у другий етап. Інвесторам слід зауважити, що токени, що залишилися, можна було швидко зібрати. Криптокит нещодавно забрав CCHG на суму понад 99 доларів США за одну транзакцію, як можна перевірити тут на BscScan.

Відвідайте C+Charge тут

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини