Ціновий шторм WiseTech не вщухає, оскільки малий і середній бізнес зважується

Експедитори малого та середнього бізнесу говорили про «зростаюче розчарування» щодо ціноутворення WiseTech, що змушує їх відходити від, як вони кажуть, бажаної, але фіскально нестійкої платформи.

Один експедитор розповів Loadstar що, запровадивши систему лише наприкінці минулого року, її вартість уже зросла на 40%, додавши: «Відповідь WiseTech була простою, що нова ціна була такою, якою вона коштує зараз.

«Ми відчуваємо себе ошуканими. Звичайно, ми відходимо від системи, тому все було марною тратою часу.

«Ми не можемо залишатися з такою дорогою системою протягом тривалого часу, оскільки вона не залишає нас абсолютно без контролю над нашими витратами щомісяця».

Експедитор потягнувся до Loadstarпісля статті, опублікованої на початку року, в якій описано, що компанії висловлюють подібні занепокоєння щодо швидкого зростання цін.

Як і вони, експедитор високо оцінив якість продукту WiseTech, але, на відміну від цих джерел, не погодився з їхнім твердженням, що він «занадто хороший і занадто дорогий для переходу».

Експедитор сказав: «Ми витратили величезну кількість ресурсів і часу, щоб це зробити, але велика частина нашого бізнесу — це автомобільні вантажні перевезення, і ця частина програми не на належному рівні. Це хороша система для повітря та моря, але для нас, у нашому середовищі, вона не варта підвищення ставки. Ми змусимо це працювати іншим способом».

Експедитор висловив шок через «невибачливу» відповідь WiseTech на занепокоєння щодо того, що компаніям відмовляються від використання платформи. Але аналітики кажуть, що частково проблемою для користувачів є «відсутність альтернатив».

Є ті, хто вважає, що швидке зростання витрат є результатом того, що акціонери наполягають на постійному зростанні прибутку від інвестицій.

Один користувач дошки оголошень зайшов так далеко, що заявив, що Wisetech розробляє надбудови та системи для підвищення цін незалежно від того, чи потрібні ці додаткові функції.

Однак така критика не відображає дискусій Loadstarпровела з іншими користувачами CargoWise, і WiseTech заявив, що підвищення цін «відображає інвестиції, витрати та цінність, яку він зміг забезпечити» своїм користувачам з точки зору економії ІТ, «значно нижчих» операційних витрат і мінімізації ризиків відповідності.

Тим не менш, побоюючись подальшого підвищення ставок, на додачу до нестабільної глобальної економічної ситуації, деякі компанії вважають, що їм, можливо, доведеться піти швидше, ніж пізніше.

Ви можете прочитати відповідь засновника WiseTech Річарда Вайта на заяви про агресивне ціноутворення в цей чат біля каміна з Loadstar Premium.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини