Центр UPS Changi розширюється, щоб задовольнити попит у сфері охорони здоров’я та електронної комерції

СІНГАПУР, 3 березня 2023 р – UPS (NYSE: UPS) розширила свій операційний центр в аеропорту Чангі, що майже подвоїть кількість посилок, які може обробляти щодня.

Розширення, яке передбачає збільшення загального розміру центру UPS на 25%, дозволяє компанії обробляти на 40% більше імпортних посилок, а також прискорює час доставки до майже 5000 додаткових поштових індексів по всій країні. Потужність обробки експорту тим часом збільшена на 45%, що дозволяє подовжити час припинення доставки для всіх експортних послуг. Це дає підприємствам час для щоденного виконання більшої кількості замовлень.

А в останньому вдосконаленні глобального холодового ланцюга UPS для охорони здоров’я в центрі було встановлено вдосконалені рішення для замороженого та холодного зберігання, що дозволяє безпечно зберігати чутливі до температури відправлення для охорони здоров’я на місці.

«Частково через наслідки пандемії та продовження її спадщини останніми роками ми спостерігаємо значне зростання попиту на електронну комерцію та складні медичні поставки, і ми очікуємо, що ця тенденція збережеться ще деякий час», — сказав Чіка Імакіта, керуючий директор UPS Singapore.

«Розширення нашого центру в аеропорту Чангі надає підприємствам швидший і більш гнучкий доступ до клієнтів і постачальників по всьому світу, водночас дозволяючи їм розкіш планувати свій розвиток на довгострокову перспективу».

Завдяки збільшенню потужності обробки імпорту більше клієнтів можуть розраховувати на отримання своїх посилок на кілька годин раніше, до полудня або до 14:00. Збільшення потужності обробки експорту подовжує кінцевий час отримання всіх відправлень на одну годину.

У розширеному просторі також є холодильники та морозильні камери, які можуть підтримувати температуру від -20 до 25 градусів за Цельсієм, щоб полегшити тимчасове зберігання вантажів, що транспортуються через глобальний наскрізний холодовий ланцюг UPS. Вони доповнять останню інновацію UPS у сфері охорони здоров’я, UPS Premier, вузькоспеціалізовану, найкращу в своєму класі послугу доставки продуктів, чутливих до часу, температури та критичних для пацієнтів. UPS Premier було запущено в Сінгапурі наприкінці 2022 року.

«Як ми побачили з нашої доставки вакцин проти Covid-19, критично важливі медичні поставки часто потрібно зберігати в дуже точних умовах, не лише під час транспортування, але й під час очікування на транспортування – для пацієнта в кінець пологів, це буквально може бути різницею між життям і смертю», – додала Імакіта.

«Рухаючись вперед, Сінгапур продовжить свою роль ключової частини наших операцій у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Він з’єднує наших клієнтів у Південно-Східній Азії та Австралазії з нашою глобальною мережею, дозволяючи доставляти на наступний день у пункти призначення по всьому світу, включаючи Азію, Європу та США».

Завдяки такому переходу UPS відповідає зростаючим вимогам цифрового ринку, згідно з нещодавнім опитуванням Meta and Bain & Company, до 2027 року обсяг електронної комерції в Сінгапурі досягне 19,6 млрд сінгапурських доларів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини