Токенізовані акції Pioneer Dinari отримали регуляторне зелене світло

Джерело зображення: 123rf

Фондова торгова платформа на основі блокчейну Динарі отримав схвалення регуляторних органів на токенізацію акцій.

Ліцензія, яка підлягає остаточному затвердженню Орган регулювання фінансової індустріїдозволить компанії відтворити фондовий ринок США на блокчейні в рамках законодавства про цінні папери, Про це повідомляє Bloomberg у понеділок.

У звіті йдеться, що Дінарі зареєструвався в Комісія з цінних паперів і бірж як трансфертного агента, що дозволяє компанії виконувати важливі завдання, такі як розподіл дивідендів і ведення обліку власності на цінні папери.

Заснована в 2021 році, Дінарі викотив його флагманський продукт, Токени, забезпечені цінними паперами Dinari (dShares)минулого тижня.

Ці токени дозволяють інвесторам за межами США використовувати криптовалюти для придбання акцій великих компаній США та біржові фонди (ETF)в тому числі Тесла, Уолт Діснейі Nvidia.

Платформа dShares працює відповідно до Регламенту S, який дозволяє продавати цінні папери іноземним інвесторам відповідно до SEC.

Варто зазначити, що токенізовані акції Dinari забезпечені реальними акціями, придбаними компанією. Alpaca Securities і Interactive Brokers Group забезпечують зберігання фактичних акцій.

Компанія також залучила інвестиції від престижних компаній, у тому числі Susquehanna International Group, за підтримки таких відомих діячів галузі, як колишній керівник Coinbase Global Баладжі Срінівасан.

«Часто люди, особливо в криптопросторі, просто бояться регулювання. І справа в тому, що у багатьох відношеннях вони не повинні бути», — сказав в інтерв’ю Габріель Отте, співзасновник і головний виконавчий директор Dinari.

Він зазначив, що жорстко регульовані фондові біржі США процвітали з 1920-х років, ставши найнадійнішим ринком цінних паперів у всьому світі.

Токенізація реальних активів набуває імпульсу

Проект Dinari з’явився на тлі зростаючого інтересу до токенізації реальних активів.

Прихильники вважають, що токенізація може створити більш прозору та децентралізовану версію Уолл-Стріт.

У той час як попередні спроби токенізації американських акцій, такі як Mirror Protocol, стикалися з регулятивним контролем, Dinari прагне грати за правилами.

Клієнти, перевірені відповідно до правил «знай свого клієнта», можуть купувати токенізовані акції за допомогою стейблкойнів, як-от USDC.

Крім того, власники токенів отримують дивіденди, але не мають прямого права голосу як акціонери.

Dinari стягує комісію за кожну покупку, а всі операції прозоро реєструються в блокчейні. Компанія прагне залучити стороннього аудитора для забезпечення відповідності.

Однак існують певні проблеми, з якими стикається компанія, відтворюючи функції найбільшого фондового ринку світу.

По-перше, власники токенів акцій можуть продавати свої токени лише назад Динарі.

Крім того, покупки токенів обмежені торговими годинами в США, і користувачі повинні зберігати токени у своїх власних цифрових гаманцях, оскільки Dinari не є кастодіальним.

«Кінцева гра Dinari полягає в тому, щоб використовувати наші брокерсько-дилерські ліцензії, щоб мати можливість мати діючу біржу, де можна торгувати цими цінними паперами», — сказав в інтерв’ю Час Рампенталь, співзасновник і головний юридичний директор Dinari.

«Щоб бігти, потрібно ходити, а щоб ходити, потрібно повзати», — сказав він. «Це як би наш спосіб почати роботу».

Як повідомляють аналітики Global Invest Bank Сіті вважають, що підйом CBDC і токенізація реальних активів сприятимуть наступній хвилі масового впровадження технології блокчейн.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини