Тісніші торговельні зв’язки між ОАЕ та Китаєм підвищують попит на вантажні авіаперевезення

Пропускна здатність вантажних перевезень на маршрутах між ОАЕ та Китаєм збільшується відповідно до ініціатив щодо зміцнення торговельних та інвестиційних зв’язків.

Наприклад, у червні було підписано нову угоду між Пекінським міжнародним аеропортом Дасін і Дубайським мультитоварним центром (DMCC), найбільшою зоною вільної торгівлі ОАЕ, яка стала моделлю для глобальних ЗВТ.

Торговельні аналітики оцінюють, що збільшення комерційних можливостей між ОАЕ та Китаєм призведе до двосторонньої торгівлі до 200 мільярдів доларів до 2030 року. Згідно з базою даних ООН COMTRADE з міжнародної торгівлі, минулого року китайський експорт до ОАЕ досяг 53,86 мільярда доларів.

Минулого місяця Etihad Cargo запустила рейси до аеропорту Ечжоу Хуаху, який відкрився в липні минулого року. Місцева влада стверджує, що це шлюз, зосереджений на вантажах, з невеликим пасажиропотоком.

План аеропорту передбачає 40 внутрішніх вантажних маршрутів і чотири міжнародних вантажних маршрути до кінця року, перший з останніх прибув у квітні від SF Airlines. Довгострокові плани передбачають створення до 10 міжнародних вантажних маршрутів і 50 внутрішніх маршрутів до 2025 року з річною пропускною здатністю 2,45 млн тонн вантажів і пошти.

Ezhou Huahu знаходиться в провінції Хубей, яка виробляє сільськогосподарські товари, такі як бавовна, рис, пшениця та чай, а також автомобільну, металургійну, машинобудівну, енергетичну, текстильну, харчову та високотехнологічну продукцію. Він має вантажний термінал площею 23 000 квадратних метрів і вантажно-транзитний центр площею 700 000 квадратних метрів.

Розширення Etihad Cargo до Ечжоу відбулося після оголошення перевізником про те, що він розширив свою взаємну угоду про блокування простору з SF Airlines, щоб збільшити вантажопідйомність між Китаєм та рештою світу через свій хаб в Абу-Дабі.

У вівторок Etihad запустив додаткове щотижневе вантажне обслуговування до Гуанчжоу, довівши загальну кількість вантажних перевезень до материкового Китаю до 10 на тиждень.

Крім того, авіакомпанія Etihad здійснює 10 пасажирських рейсів на тиждень до Пекіна, Гуанчжоу та Шанхая, а послуги автотранспорту з’єднують ще 25 місцевих пунктів Китаю.

ОАЕ також розглядають як важливий шлях для китайської ініціативи «Один пояс, один шлях» (BRI), яка прагне з’єднати Азію з Африкою та Європою через сухопутні та морські мережі. Ініціатива також бере участь у великих програмах інвестицій у розвиток інфраструктури аеропортів.

Під час останнього раунду зустрічей між представниками Китаю та ОАЕ 15 серпня в Дубаї Міністерство економіки ОАЕ повідомило, що обидві сторони «вивчають нові механізми для посилення торговельної співпраці, створення нових партнерств і надання підтримки експортерам та імпортерам для сприяння збільшенню обміну товарами та послугами та збільшення інвестицій ОАЕ на китайському ринку».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини