TG: Власник Royal Mail отримав пропозицію про поглинання від чеського мільярдера

Діана Пікар

ОПІКУН повідомляє:

Акції IDS зростають, оскільки повідомляється, що вона відхилила пропозицію від EP Group Даніеля Кретінського

Власник Королівська пошта отримав пропозицію про поглинання від чеського мільярдера, який має частки в футбольному клубі Sainsbury’s і West Ham United.

Цього місяця Даніель Кретінський звернувся до компанії International Distributions Services (IDS), власника британської поштової компанії, що переживає труднощі.

В заяваEP Group Кретінського, заявила, що IDS відхилила пропозицію за нерозкритою ціною, але «з нетерпінням чекає на продовження конструктивної взаємодії з правлінням».

Кршетінський придбав 27,5% акцій Royal Mail через свій інвестиційний механізм Vesa. Магнат, якого називають «чеським сфінксом» за його незбагненний підхід, має низку бізнес-інтересів, від енергетики до медіаактивів і футбольних клубів…

Повний пост тут.

В іншому місці в сьогоднішній примітці для інвесторів дослідницький будинок Bernstein написав:

«Даніель Кретінський, чеський мільярдер і голова правління енергетичного холдингу EPH, як відомо, вивчає грошову пропозицію щодо IDS. Повідомляється, що початкову пропозицію було відхилено, але попереду може бути більше. Ми бачимо в цьому логіку: існує потенціал розблокувати цінність, відокремивши бізнес GLS, що займається пересиланням легких посилок, від компанії Royal Mail, яка перебуває у важких ситуаціях, оскільки слабкі фінансові показники останньої, складне регулювання та низька маржа продовжують обтяжувати. Ціна акцій IDS. На нашу думку, відокремлення GLS і Royal Mail розкриє цінність: IDS вже давно торгує зі знижкою на суму частин».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини