Temasek повідомляє про чисту вартість портфеля S$389 млрд, що на 7 млрд S$ більше, ніж минулого року

ПРЕС-РЕЛІЗ

09 ЛИПНЯ 2024

– Включаючи 31 мільярд сінгапурських доларів на ринок1 зростання від незареєстрованих активів, Temasek’s Mark to Market

– Чиста вартість портфеля склала 420 мільярдів сінгапурських доларів2що на 9 мільярдів сінгапурських доларів більше, ніж минулого року

– Стабільний 20-річний загальний прибуток акціонерів3 на 7%; 10-річний TSR на 6%

– Випущено перший звіт про сталий розвиток, який об’єднує інформацію та досягнутий прогрес

– Відзначили 50-ту річницю подарунком громаді в розмірі 150 мільйонів сінгапурських доларів для розвитку можливостей у Сінгапурі

Сінгапур, вівторок, 9 липня 2024 р – Temasek повідомив про чисту вартість портфеля (NPV) у 389 мільярдів сінгапурських доларів4 за фінансовий рік, який закінчився 31 березня 2024 року, що на 7 мільярдів сингапурських доларів більше, ніж рік тому. Переведення нашого незареєстрованого портфеля на ринок забезпечить збільшення вартості на 31 мільярд сінгапурських доларів і приведе нашу рентабельну ринкову вартість (MTM) до 420 мільярдів сінгапурських доларів, що на 9 мільярдів сінгапурських доларів більше, ніж минулорічна NPV MTM. Збільшення відбулося в основному завдяки доходам від наших інвестицій із США та Індії, компенсованим низькою ефективністю ринків капіталу Китаю

Наш незареєстрований портфель стабільно зріс з 20% у 2004 році до 52% станом на 31 березня 2024 року. З таким збільшенням ризику звітність про наші незареєстровані на біржі активи за ринковою вартістю більше відповідатиме нашим аналогам. Таким чином, ми узгодили наш підхід цього року до ринкової практики та представили MTM NPV для FY22 і FY23 на однаковій основі для послідовності.

Наш 20-річний і 10-річний загальний прибуток акціонерів (TSR) залишався стабільним на рівні 7% і 6% відповідно. Такі показники, як наша NPV і довгострокові 20- та 10-річні TSR, більшою мірою вказують на нашу ефективність і узгоджуються з мандатом Temasek щодо отримання стійких прибутків у довгостроковій перспективі. Довгострокові TSR залежать від початкового та кінцевого року. Наш 20-річний TSR цього року виключає наше відновлення після SARS у 2004 році, що пояснює падіння нашого 20-річного TSR з 9% минулого року до 7% цього року. Однорічний TSR становив 1,60%.

Створення стійкого та перспективного портфоліо

Ми зберігали обережний, але стабільний темп інвестування в умовах глобальної економічної невизначеності. Ми інвестували 26 мільярдів сінгапурських доларів у можливості в таких секторах, як технології, фінансові послуги, стійкий розвиток, споживачі та охорона здоров’я, узгоджені з чотирма структурними тенденціями: оцифрування, стале життя, майбутнє споживання та тривалість життя. За винятком Сінгапуру, США залишаються основним напрямком для нашої столиці, за ними йдуть Індія та Європа. Ми також активізували нашу інвестиційну діяльність в Японії.

За рік ми вилучили 33 мільярди сингапурських доларів. З них близько 10 мільярдів сінгапурських доларів було отримано завдяки викупу капіталу Singapore Airlines і Pavilion Energy за їхні обов’язкові конвертовані облігації та привілейовані акції відповідно. Загалом у нас було чисте вилучення 7 мільярдів сінгапурських доларів порівняно з чистими інвестиціями в 4 мільярди сінгапурських доларів рік тому.

Ми продовжували підтримувати високий рівень ліквідності, закінчивши рік у чистій грошовій позиції.

Наша стабільна довгострокова прибутковість продовжувала підтримуватися активною реорганізацією нашого портфеля, який охоплює географічні регіони, класи активів і наші фокусні сектори. Починаючи з 2004 року, коли ми відкрили наші перші офіси в Азії, ми отримали вигоду від нашої експозиції в Китаї в перше десятиліття. У наступне десятиліття ми відкрили наші офіси в Нью-Йорку та Лондоні та подвоїли нашу експозицію5 в Америку, Європу, Близький Схід і Африку (EMEA), з 18% у 2014 році до 35% у 2024 році. Наші показники протягом десятиліття підвищилися завдяки вищим доходам із США та Індії, компенсованим впливом ринку Китаю продуктивність за останні три роки. Загалом наш портфель залишається на Азії.

Розвиток сталого розвитку

Ми як і раніше віддані впровадженню сталого розвитку в основу всього, що ми робимо. Цього року ми запустили перший Звіт про сталий розвиток. Він об’єднує наші відомості та відстежує наш прогрес, беручи до уваги вимоги до розкриття інформації, видані Міжнародною радою зі стандартів сталого розвитку. Ділячись нашими цілями сталого розвитку, практиками та ефективністю, ми прагнемо зміцнювати довіру та брати участь у змістовному діалозі на цю тему з нашими зацікавленими сторонами.

Протягом року ми спрямували 3 мільярди сингапурських доларів на інвестиції відповідно до тенденції сталого життя. Сюди входять інвестиції, орієнтовані на сталий розвиток, і інвестиції в зміну клімату, що охоплюють ключові сфери, такі як їжа, вода, відходи, енергія, матеріали, чистий транспорт і антропогенне середовище. Ми інвестували в компанії з виробництва електромобілів Mahindra Electric Automobile в Індії та BYD у Китаї, постачальника екологічних рішень для акумуляторів Ascend Elements у США та виробника електролізерів Electric Hydrogen у США. У травні 2024 року ми співпрацювали з Брукфілдом, щоб інвестувати в Neoen, французьку компанію, що займається глобальною відновлюваною енергетикою.

Ми просуваємо сталість через партнерство з партнерами-однодумцями, такими як Breakthrough Energy, BlackRock і Brookfield, щоб інвестувати в енергетичний перехід і масштабувати кліматичні рішення нового покоління.

Наша подорож до декарбонізації

Наша ціль полягає в тому, щоб до 2030 року скоротити чисті викиди вуглекислого газу, що відносяться до нашого портфеля, до половини рівня 2010 року з прагненням досягти чистого нуля до 2050 року. Загальні портфельні викиди6 зменшився на 6 мільйонів тонн еквіваленту вуглекислого газу (т CO2д), з 27 млн ​​т CO2рік тому до 21 млн т CO2e станом на 31 березня 2024 р. Середньозважена портфельна інтенсивність вуглецю7 (WACI) також знизився зі 116 т CO2дохід e/S$M до 92 т CO2e/S$M доходу за той самий період. Оскільки ми продовжуємо нарощувати зусилля щодо заохочення декарбонізації в нашому портфелі та інвестувати в бізнеси з меншим вмістом вуглецю, ми очікуємо нелінійного зниження викидів Scope 1 і Scope 2, пов’язаних з нашим інвестиційним портфелем, з часом. З 1 квітня 2024 року ми підвищили нашу внутрішню ціну на вуглець на 30% до 65 доларів США за тонну CO2e, від 50 доларів США за тонну CO2д. Ми очікуємо поступового збільшення цього показника до 100 доларів США за тонну CO2е до 2030 року.

Навігація у складному світі

Світова економіка виявилася більш міцною, ніж очікувалося. Однак на горизонті є ризики. Геополітична напруженість є ключовою проблемою, в першу чергу зосередженою на американо-китайських відносинах і війнах в Україні та Газі.

У США нечіткий шлях інфляції, стійкий ринок праці та постійне зростання свідчать про те, що Федеральна резервна система може довше залишити ставки на вищому рівні. Якщо інфляція буде більш стійкою, ніж очікувалося, ймовірність подальшого підвищення може зрости, що може призвести до перешкод на фінансових ринках.

Економіка єврозони відновлюється, внутрішнє споживання підтримується кредитами та зростанням реальної заробітної плати. Енергетичний перехід відкриває можливості інвестувати в якісні підприємства, які отримають вигоду від збільшення капіталовкладень у зелені технології. Ми устерігаємося ризиків зниження у формі менш сприятливого фіскального імпульсу, а також політичних змін у регіоні.

Політика Китаю, спрямована на зростання, сприяла відновленню, хоча структурні проблеми залишаються. Без підвищення внутрішнього попиту зростання та інфляція й надалі відчуватимуть тиск у бік зниження.

Індія продовжує спостерігати сильний економічний імпульс разом із покращенням макро- та політичної стабільності.

Ми очікуємо, що протягом наступних двох років зростання залишатиметься стабільним, головним чином за рахунок капітальних витрат на інфраструктуру, прискореної диверсифікації ланцюга постачання та відновлення приватного споживання.​

Очікується, що відкрита економіка Сінгапуру виграє від зовнішнього зростання та тривалого відновлення світового циклу товарів. Однак геополітичні події та збої в глобальній торгівлі та ланцюгах постачання створюють ризики.

Головні проблеми, які ми визначили з 2021 року, — складне економічне середовище, геополітична напруженість, зростання протекціонізму, кліматична криза, кіберризики та розвиток Індустрії 4.0 — продовжують переважати. На цьому тлі ми залишатимемося дисциплінованими у нашому інвестиційному підході, керуючись чотирма структурними тенденціями, особливо щодо можливостей переходу на екологічно чисті технології та штучного інтелекту. Наша сильна ліквідність дозволяє нам використовувати переваги змін на ринку та інвестиційних можливостей, коли вони виникають. Ми також продовжуватимемо залучати наші портфельні компанії до встановлення очікувань і стимулювання створення цінності.

Відзначаємо наш 50-річний ювілей

50-річчя — це можливість поміркувати про нашу подорож і підготуватися до майбутньої дороги. У червні 2024 року ми оголосили про T-Spring, подарунок спільноті в розмірі 150 мільйонів сингапурських доларів, щоб розширити можливості та допомогти підготувати робочу силу та організації Сінгапуру до майбутнього. Подарунок, який підтримує розвиток навичок, стипендії та стипендії, є даниною пам’яті Temasek минулим, теперішнім і майбутнім поколінням Сінгапуру в наше 50-річчя. Це відображає нашу спрямованість між поколіннями, підкреслює наше коріння та визнає важливість людського капіталу в нашій подорожі та успіху Сінгапуру.

Дивлячись вперед: з думкою про завтра

Пан Лім Бун Хенг, голова правління Temasek Holdings, прокоментував: «2024 рік є особливим для Temasek, оскільки ми відзначаємо 50-ту річницю. З моменту заснування в 1974 році Temasek перетворилася з сінгапурської холдингової компанії на глобальну інвестиційну компанію. Коли ми вчимося з нашого минулого, ми сміливо та переконано дивимося в майбутнє. Ми прагнемо робити добре, чинити правильно та робити добро для нинішніх і майбутніх поколінь, завжди з думкою про завтрашній день».

Пан Ділхан Піллей, виконавчий директор і головний виконавчий директор Temasek Holdings, сказав: «В епоху безпрецедентних глобальних викликів стійкість нашого портфеля залишається нашою основною перевагою. Ми повинні продовжувати будувати майбутнє, каталізуючи рішення, які створюють більш стійкий світ, інвестуємо в сектори та бізнес-моделі, що розвиваються, і заохочуємо підприємства до трансформації та адаптації за допомогою зусиль у сфері інновацій. Ми продовжуємо дивитися на нашу мету «Щоб кожне покоління процвітало» як на нашу Полярну зірку, оскільки ми прагнемо забезпечити стабільну віддачу в довгостроковій перспективі».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини