Тель-Авівська фондова біржа дозволить клієнтам небанківських банків торгувати криптовалютою, двох хакерів заарештовано у Франції, 70 мільйонів доларів у BTC та ETH передано Україні

Джерело: AdobeStock / Jade

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Обмін новинами

  • The Тель-Авівська фондова біржа (TASE), оператор ІзраїльПублічна торгова платформа акцій планує розширити дозволену діяльність, щоб дозволити клієнтам її небанківських членів торгувати криптовалютою. пер У прес-релізі зазначено, що «запропонована структура дозволить клієнту вносити гроші (фіатні гроші), які призначені для інвестування в криптовалюту, і знімати кошти, що походять із цих валют».
  • Колишній генеральний директор BitFlyer Юзу Кано планує повернутися на свою посаду та очолити компанію до первинного публічного розміщення акцій, намагаючись покласти край суперечці з поточним керівництвом та іншими акціонерами щодо контролю над стартапом, відповідно для Bloomberg. Пропозиція Кано має бути представлена ​​акціонерам на запланованих зборах наступного місяця.

Юридичні новини

  • французька поліція затримала двох осіб, які ймовірно стояли за атакою на децентралізовані фінанси (DeFi) протокол Качкодзьоб. пер У твіті поліція також вилучила криптовалюту на суму приблизно 222 000 доларів США.

Інвестиційні новини

  • Станом на лютий 2023 року майже 70 мільйонів доларів у криптовалюті було пожертвовано на адреси, надані українська уряду з початку війни, аналітична фірма блокчейн Ланцюговий аналіз знайдено. Більшість пожертвувань було зроблено в біткоін (BTC) і ефіріум (ETH). З іншого боку, станом на зараз кількість про-Росія організацій, визначених фірмою, зросло приблизно до 100, отримавши майже 5,4 мільйона доларів США у вигляді пожертв. «Однак ці пожертви зменшилися протягом року», Ланцюговий аналіз сказав.
  • Альфа-блакитний океан (ABO) оголосила про запуск нової приватної інвестиційної компанії, ABO Digitalяка забезпечить альтернативні фінансові рішення для компаній на ранній стадії розвитку та швидкозростаючих компаній у сфері цифрових активів. пер Згідно з прес-релізом, фірма використовуватиме «досвід ABO як інвестора структурованих приватних інвестицій у публічний капітал (PIPE) із фінансовими зобов’язаннями на суму понад 2 мільярди доларів США у всьому світі за останні п’ять років».

Новини регулювання

  • У той час як Резервний банк Індії виступає за повну заборону на використання криптовалюти Міжнародний Валютний Фонд (МВФ) і Рада з фінансової стабільності (FSB) збираються сформулювати технічний документ для досягнення скоординованого глобального підходу до регулювання криптоактивів, як це запропоновано Індійським головуванням G20Індус повідомили. Документ буде представлено на розгляд наступної зустрічі міністрів фінансів G20 і керівників центральних банків, яка запланована на жовтень, додали в ньому.
  • «Ми дуже виступаємо за регулювання світу цифрових грошей», — директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва. сказав в інтерв’ю Bloomberg. Вона додала, що це «головний пріоритет» для ФСБ, МВФ і Банк міжнародних розрахунків (BIS). Однак, «якщо регулювання буде надходити повільно і криптоактиви стануть вищим ризиком для споживачів і, потенційно, для фінансової стабільності», заборону криптовалют «не слід скасовувати», — сказала Георгієва.

Новини Web3

  • Протокол обміну повідомленнями Протокол Push оголосив запуск нової функції групового чату для Push Chat, його додаток для обміну повідомленнями Web3. Зазначається, що сповіщення для Push Chat побудовані на основі існуючої інфраструктури сповіщень Push Protocol. Користувачі можуть створювати онлайн-спільноти безпосередньо на Push dapp або додавши Push Chat у власну програму. «Ця функція відкриває цілий світ можливостей для застосування DAONFT-спільноти, ігри тощо», – додається в ньому.
  • Провайдер інфраструктури блокчейн Theta Labs оголосив про нове партнерство з ABS-CBNвелика контент-компанія в Філіппіни. Згідно з прес-релізом, Theta буде Web3 партнер відеоінфраструктури для живлення різних бізнес-підрозділів ABS-CBN і його цифрових предметів колекціонування NFT бізнес. Він додав, що три проекти були завершені і планується випустити в найближчі місяці. ABS-CBN також використовуватиме відео API Theta, що дозволить досліджувати потенціал технології Web3.
  • The Асоціація Hashgraphнекомерційна організація, що прискорює впровадження Хедера мережі, співпрацюючи з операторами зв’язку Помаранчевий для запуску високошвидкісного прискорювача AGV у Марокко. Разом вони забезпечуватимуть спільне фінансування підприємців, стартапів, підприємств, державних проектів, університетів і наукових установ, тоді як їхня модель спільного інвестування слугуватиме розробці та впровадженню рішень DLT, блокчейн і фінтех, йдеться в повідомленні. .

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини