Суддя схвалює інвестиційного банкіра як декларанта в юридичній битві SEC проти Ripple – ось остання інформація

Джерело: Pixabay

В останньому розвитку судової справи між Комісією з цінних паперів і бірж США та Ripple Labs суддя Аналіса Торрес схвалила участь заявника інвестиційного банкіра Ендрю А. Кунсака.

Як зазначили в суді опилкидозвіл судді Південного окружного суду США Торреса Ендрю А. Кунсаку з Sidley Austin LLP виступати в якості інвестиційного банкіра в позові US SEC проти Ripple Labs покликаний запобігти розголошенню конфіденційної інформації, закритої судом.

«Ендрю А. Кунсак з Sidley Austin LLP, 787 Seventh Avenue, New York, New York 10019, член цього Суду з доброю репутацією, цим з повагою виступає в якості декларанта інвестиційного банкіра у вищезазначеній справі».

Ripple заперечувала проти подібного випадку, пов’язаного з заявником інвестиційного банкіра з юридичної фірми, який підтримує позицію SEC. Ця недавня подія викликала значні занепокоєння у відповідачів.

З введенням заявника про інвестиційну банківську діяльність суд намагається вирішити проблеми, пов’язані з розпорядженнями, які відхиляли бажання SEC запечатати документи виступу Хінмана та запит Ripple щодо захисту конфіденційної інформації про фінанси її керівників.

Проміжна апеляція SEC після часткової перемоги Ripple і криптоіндустрії в судовій битві XRP

16 травня регулятор цінних паперів США ст ставка було відмовлено в збереженні записів внутрішнього обговорення промови колишнього директора Вільяма Хінмана.

У своїй промові в червні 2018 року Хінман, колишній керівник фінансового відділу Комісії з цінних паперів і бірж, заявив, що рідний токен Ethereum, Ether (ETH), не є цінним папером.

У зв’язку з тим, що ця промова суперечить позовній заяві SEC у справі проти Ripple, SEC хотіла закрити внутрішні повідомлення, тексти та звіти експертів після виступу Хінмана.

Однак суддя Торрес відхилено твердження SEC про те, що опечатування цих документів необхідне для підтримки прозорості та відкритості в SEC.

Хоча суд наказав оприлюднити документи промови Хінмана, він задовольнив два інших запити SEC: видалення імен та ідентифікаційних даних експертів SEC та декларантів інвесторів XRP, а також особисту та фінансову інформацію відповідачів.

Документи були пізніше виявлено у червні, включаючи кілька електронних листів, пов’язаних із промовою Хінмана у 2018 році. У електронних листах видно, що офіційні особи SEC обговорюють промову Хінмана, чітко висловлюючи, що ефір (ETH) не є цінним папером. Ці документи показують, що Хінман слідкував за своєю промовою, незважаючи на те, що отримував протилежні поради від інших підрозділів SEC.

Завдяки електронному листу, використаному Ripple для захисту від позову SEC щодо незаконного продажу токенів XRP як незареєстрованих цінних паперів, Ripple мала виграти проти Комісії з цінних паперів і бірж США минулого місяця.

Окружний суд США Південного округу Нью-Йорка постановив, що продаж токенів XRP Ripple на біржах і через алгоритми не кваліфікується як інвестиційні контракти. Однак суд вирішив, що інституційний продаж цих токенів порушує федеральні закони про цінні папери.

Після рішення судді Торреса SEC подала клопотання про проміжну апеляцію щодо рішення судді Аналізи Торрес про те, що програмні продажі XRP не кваліфікуються як цінні папери за тестом Хауї.

SEC також прагне зупинити поточне провадження, доки суд не вирішить її занепокоєння, такі як опечатування документа Хінмана та використання інвестиційного банкіра, що було схвалено.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини