Ставки на блокчейні віддають перевагу Вівеку Рамасвамі, ніж Рону ДеСантісу, як сильному претенденту на Трампа в дебатах після Республіканської партії

Джерело: FOX News

Під час перших дебатів у середу щодо кандидатури в президенти США від Республіканської партії 2024 року кандидати мали на меті відвернути увагу від колишнього президента Дональда Трампа, який не брав участі. Тим не менш, велика частина уваги залишалася на політичному новачку Вівеку Рамасвамі.

Колишній президент Дональд Трамп і губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс були відомими фігурами в боротьбі за висунення в президенти від Республіканської партії цього року.

Однак їхнє домінування не поширилося на сцену дебатів у середу ввечері.

Трамп вирішив пропустити перші президентські дебати Республіканської партії через його значну перевагу в опитуваннях. Натомість він вибрав інтерв’ю з нещодавно звільненим ведучим Fox News Такером Карлсоном.

Тим часом протягом більшої частини заходу ДеСантіс був присутній на дебатах, але його затьмарив дружній до біткойнів підприємець, Вівек Рамасвамі.

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс вступили в дебати зі значними потенційними здобутками та втратами.

Спочатку вважався головним суперником Республіканської партії проти другого президентства Трампа, ДеСантіс значно відставав від колишнього президента в більшості опитувань через зміни кампанії та фінансові труднощі.

Серед напруженої дискусії на сцені стояв Вівек Рамасвамі, 38-річний технологічний підприємець і неочікуваний суперник.

Незважаючи на те, що новачок і відстає Трампвін здобув перевагу в останніх опитуваннях, отримавши місце поруч із ДеСантісом на передовій.

Демонструючи свою вправність у відеозйомці та залишаючись на місці, Рамасвамі розповів про свій скромний початок, підкресливши, як жертви його батьків-іммігрантів дозволили йому заснувати підприємства на мільярди доларів.

Платформи ставок на блокчейні: Рамасвамі перемагає ДеСантіса в номінаційній гонці від Республіканської партії

Платформи ставок на основі блокчейну, такі як Полімаркет і Manifold працюють з обмеженою юридичною підтримкою в Сполучених Штатах.

Тим не менш, їх унікальна функція дозволяє користувачам робити ставки на різні предмети.

Хоча точність ринків прогнозів у вимірюванні ймовірності виборів є дискусійною, вони все ще служать інтригуючим показником суспільних настроїв.

Підводячи підсумок, шанси, запропоновані учасниками ставок на блокчейні, залишалися відносно стабільними після дебатів у середу.

Однак платформи криптовалютних ставок показують, що минулого тижня Вівек Рамасвамі різко випередив губернатора Флориди Рона ДеСантіса, ставши головним претендентом на те, щоб кинути виклик Трампу.

Незважаючи на незаконність ставок у США, Polymarket, найбільший ринок прогнозів, заснований на блокчейні, залучив майже 5 мільйонів доларів у ставках на змагання за номінацію від Республіканської партії.

Хоча лінії ставок Республіканської партії Polymarket не змінилися суттєво після нещодавніх дебатів, очікується підвищена активність ставок і волатильність у зв’язку з розгортанням президентських перегонів 2024 року через значні інвестиції в платформу.

Зараз Дональд Трамп має явне лідерство на Polymarket, що відповідає більшості опитувань.

На ринках прогнозів вищі витрати на голосування означають вищу ймовірність певного результату. На Polymarket ставка 71 цент на користь другого номінування Трампа приносить 1 долар, якщо він виграє, тоді як ставка 32 центи проти нічого не приносить у разі його програшу.

Дані Polymarket свідчать про те, що результати дебатів ДеСантіса суттєво не змінили його позицію, оскільки минулого тижня його підтримка впала з 14 до 12 центів.

Під час дебатів підприємець і новачок у політиці Вівек Рамасвамі отримав похвалу за те, що вирізнявся серед відомих політиків.

Увімкнено Полімаркет і ринки загального прогнозування, Рамасвамі має перевагу над ДеСантісом у боротьбі за номінацію Республіканської партії. За тиждень ставки на користь Рамасвамі зросли з 13 до 16 центів.

Хоча про-біткойн-позиція Рамасвамі може пояснити його популярність на таких платформах, як Polymarket, його перевага у вторинній гонці також очевидна в опитуваннях і звичайних ринках ставок.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини