«Справжнє лайно починається сьогодні», — каже новий хлопець на гарячому місці у Flexport

Фото: Кеті Роберсон, Logistics Trends & Insights

Flexport впевнений, що зможе протистояти галузевій тенденції та збільшити свою частку ринку протягом першого кварталу, але не дуже впевнений щодо короткострокових прибутків.

Керівник відділу морських вантажних перевезень Андерс Шульце сказав, що падіння транстихоокеанських обсягів у східному напрямку в останньому кварталі минулого року відбулося і в першому кварталі цього року.

«Обсяг транстихоокеанського ринку на схід у січні зменшився на 23% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», — сказав пан Шульце. Loadstar.

«Ми очікуємо, що обсяги в першому кварталі знизяться на 20% у порівнянні з роком і на 10% у порівнянні з 2019 роком, більш нормальним роком. Але ми очікуємо, що обсяги торгівлі Flexport у першому кварталі впадуть на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року, але в результаті цього частка ринку зросте».

У зв’язку з тим, що багато клієнтів Flexport уже розчистили зайві запаси, пан Шульце сказав, що очікує «нормальнішої» поведінки доставки. Якщо припустити, що «економічної жорсткої посадки немає», збільшення кількості замовлень від клієнтів зі збалансованим запасом може дозволити Flexport перемогти ширшу ринкову тенденцію.

Однак компанія зіткнулася з важким початком 2023 року, звільнивши 20% своєї робочої сили в січні, і була менш задоволена прибутковістю. Рішення скоротити близько 600 співробітників було пов’язане з падінням обсягів попиту та рішенням про те, що Flexport потребує менше торгового персоналу та більше інженерів – планується подвоїти їх кількість до літа.

Колишній директор із захисту споживачів Amazon і новий генеральний директор Flexport Дейв Кларк сказав делегатам на заході TPM у Каліфорнії цього тижня, що прибутковість компанії залежить «від того, який день тижня був».

Пан Кларк до середи (1 березня) був співвиконавчим директором разом із засновником Раяном Петерсоном, але, зайнявши гаряче місце, сказав, що «справжнє лайно починається сьогодні», маючи на увазі його плани щодо Flexport, зокрема його прагнення збільшити кількість інженерів. .

За його словами, навіть якщо компанія боролася за прибуток цього року, у неї все одно залишився близько 1 мільярда доларів з останнього раунду фінансування.

Але прибутковим чи ні, пан Шульце сказав, що він не очікує різкого зростання тарифів на доставку, вважаючи, що хоча попит відновиться до кінця цього кварталу, що «дещо підштовхне» ставки, він не бачить значних змін на цьому фронті.

«Порівняно з попередніми періодами, коли судна зберігалися довше, щоб задовольнити більш високий попит, збільшилася кількість доків і утилізації суден», — додав він. «Це допоможе зменшити пропускну спроможність, але, швидше за все, не закриє розрив у постачанні. Ставки за другий квартал все ще залежать від того, що відбувається в сезоні запитів пропозицій, який завершується 1 травня.

«Однак усе може змінитися дуже швидко, якщо перевізники приберуть ще більше послуг».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини