Соціальна торгова платформа Bitget може змінити правила гри в криптоіндустрії – ось чому

Лондонський саміт блокчейн-економіки був сценою для проникливого інтерв’ю між Криптоновини та Джей Лі, заступник директора з маркетингу в Криптобіржа Bitget. Темою обговорення було соціальна торгівля і як це може зробити революцію в криптоіндустрії.

Під час свого інтерв’ю Джей пояснив, чим Bitget відрізняється від інших криптобірж на ринку та як вони підходять до розміщення нових криптовалют на платформі.

Надійна та прозора інформація для продавців копій

Лі зазначив, що найбільш істотною відмінністю Bitget є його функція соціальної торгівлі. Він зазначив, що хоча на інших біржах також є соціальний трейдинг, Bitget «переконується, що інформація про кожного трейдера є правдивою, і оцінює всіх трейдерів прозорим способом», щоб забезпечити достовірну інформацію для копіювання трейдерів.

Крім того, він пояснив, що Bitget відстежує історію торгів трейдерів-експертів, які підписуються на послугу, щоб оцінити їх ефективність. Таким чином, трейдер не зможе підробити свою ефективність, щоб змусити інших користувачів слідкувати за ним.

Лі заявив, що для того, щоб стати соціальним трейдером на Bitget, потрібні такі стимули, як отримання 2,5% прибутків їхніх послідовників. Bitget виплачує цей стимул заздалегідь, оскільки вони хочуть, щоб їхні користувачі зберегли свої активи, і не хочуть забирати гроші з їхнього прибутку.

Примітно, що Bitget не стягує комісій за депозити з клієнтів з Європи та Великобританії.

Коли його запитали про те, як Bitget оцінює нові криптовалюти для розміщення на платформі, Лі зазначив, що вони відвідують усі блокчейн-події, щоб знайти нові проекти для лістингу, і мають професійну команду лістингу, яка додає та оцінює проекти. Він додав, що їм більше цікаві «спільнота, розмір і ліквідність» проекту.

Існує повний набір критеріїв перевірки, щоб переконатися, що на платформі представлені лише найбільш перспективні проекти.

Новаторська освіта та спільнота в криптоіндустрії.

Щодо того, як найкраще навчати новачків у просторі, Лі пояснив, що Bitget має Академія Bitget для створення відео та статей, які містять поради, аналіз ринку та торгівлю копіями в один клік, щоб допомогти клієнтам. Крім того, він зазначив, що функція соціальної торгівлі Bitget залучить більше трейдерів-початківців у криптоіндустрію, забезпечивши довірених трейдерів, за якими слід слідкувати.

Лі бачить, що соціальна торгівля розвиватиметься, щоб мати великий розмір ринку в майбутньому. Він передбачив, що дійде 3,8 мільярда доларів доларів США у 2028 році порівняно з 2,2 мільярда доларів сьогодні. Лі також зазначив, що Bitget вже займає перше місце за обсягом торгівлі в соціальних мережах і має найбільшу світову спільноту з понад 380 000 соціальних трейдерів.

Тому Bitget продовжуватиме бути піонером індустрії соціальної торгівлі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини