Соло-майнер вимагає винагороди за блок біткойнів у розмірі 160 000 доларів

Автор фото Браян Вангенхайм на Unsplash

18 серпня сталася несподівана подія у сфері майнінгу біткойнів. Самотній майнер, який не мав величезної обчислювальної потужності, вимагав повну винагороду в розмірі 6,25 біткойна за вирішення блоку 803 821.

Простіше кажучи, майнер заробив близько 160 000 доларів, за вирахуванням комісії у розмірі 2%, яку утримує служба майнінгу. Отже, як це сталося і чому це така велика новина?

Неймовірний переможець

Майнер за ідентифікатором bc1q2za4ejga366sn288273pty8trasn5zs4y9hqg6використовував Соло CKpool гірничий сервіс. Цей сервіс відрізняється від гігантських майнінг-пулів, з якими багато хто знайомий. Кон Коливасвідповідальний за Solo CKpool, поділився своїм хвилюванням і розповів про подію в Twitter.

Він показав, що майнер-переможець міг працювати з a хеш-потужність приблизно 1 PH/с (петахеш за секунду). З огляду на це, це набагато менше потужності, ніж те, що використовують великі пули для майнінгу біткойнів.

Чому ця перемога така дивна

Для тих, хто вперше знайомиться з процесом видобутку біткойнів, це все про використання комп’ютерів для вирішення складних математичних задач. Перший, хто вирішить проблему, може додати нову групу транзакцій або «блок» до цифрової книги під назвою блокчейн. І за свої зусилля вони заробляють біткоіни.

Великі видобувні роботи, наприклад Ливарний цехмають обчислювальну потужність у діапазоні Exahash (EH/s). Foundry, будучи одним із найбільших, має колосальні 123,64 EH/s. Отже, соло-майнер лише з кількома петахешами схожий на маленьку рибку у великому ставку.

Коливас пояснив, що, враховуючи нинішню проблему майнінгу біткойнів, майнер такого розміру «розв’язує блок соло в середньому раз на 7 років». Ось що робить цю перемогу такою надзвичайною.

Як цей майнер це зробив? Коливас вважає, що шахтар міг використати близько десяти Antminer S17 машини для майнінгу біткоінів. Ці машини спеціально розроблені для вирішення цих складних математичних завдань майнінгу та допомагають майнерам заробляти свою винагороду за біткоіни.

Майнінг біткойнів: азартна гра

Майнінг біткойнів є важливим для мережі. Він підтверджує транзакції та виводить на ринок нові біткойни. Але із зростанням конкуренції соло-майнери часто випереджають більші операції.

Сервіси, такі як Solo CKpool, обслуговують майнерів з менш потужним обладнанням, які можуть не заробляти винагороди традиційним способом, але сприймають майнінг як різновид лотереї. А іноді, як у цьому випадку, вони збивають куш.

Це також не перший випадок, коли соло-майнер, який використовує Solo CKpool, добував золото. За даними BTC.com, цього року окремі майнери, які використовують цей сервіс, знайшли десять блоків. Завдяки цьому нещодавньому виграшу загальна кількість блоків, знайдених пулом за всю його історію, становить 277.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини