Схвалення Spot Bitcoin ETF призведе до нової ліквідності та нового циклу

Джерело: iStock/Фотограф, Режисер, Дизайнер

Компанія з управління капіталом Bernstein пропонує нову фазу зростання для ринку, якщо спотовий біткойн (BTC) Заявку на ETF схвалює Комісія з цінних паперів і бірж (SEC).

У новому звіті фірма зазначила, що спотовий BTC ETF додасть цінності всій екосистемі цифрових активів, створивши попит на спотовому ринку, включаючи ринок стейблкойнів.

Фірма стверджує, що свіжий капітал просочиться на ринок, викликавши відновлення ліквідності навколо кількох активів і створивши відродження обсягів DeFi.

Окрім ліквідності для DeFi, екосистема стейблкойнів може виграти, оскільки більшість інвесторів використовуватимуть ці активи як учасника ширших криптовалют.

Інші моменти, висвітлені у звіті, включають бум інвестицій у криптоінфраструктуру та токенізацію традиційних активів у кількох мережах.

«З огляду на інтерес провідних глобальних менеджерів активів до спотових ETF біткойнів (BTC) і потенційних механізмів вирішення заперечень Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), ймовірність схвалення зросла».

Аналітики на чолі з Гаутамом Чхугані заявили, що потенційне схвалення стане «маховиком» як для роздрібної торгівлі, так і для великих установ у зв’язку з нещодавнім регуляторним потрясінням у Сполучених Штатах, оскільки це створить широке уявлення про легітимність.

Цього місяця, Бернштейн звільнений Дослідження передбачає, що ринкова капіталізація стейблкойнів зросте на 2145% до майже 3 трильйонів доларів США протягом наступних п’яти років, оскільки стейблкоїни PayPal та інші розробки чекають на сектор.

Фірма також прогнозує експоненціальне зростання спотового BTC ETF, досягнувши 10% ринкової капіталізації біткойна за пару років.

Spot BTC ETF підтримується всіма

Після того, як у червні компанія BlackRock подала заявку на спотовий BTC ETF, кілька біткойнів підтримали схвалення SEC, передбачаючи значне зростання ціни на тлі стрімкого впровадження.

Після застосування ETF великими фірмами ціна біткойна різко злетіла вище $31 000, причому бики висловлюють захоплення зміною ринку після ведмежого прогнозу 2022 року.

Хоча SEC має затримується Після схвалення заявок, поданих Ark21 Shares, керівники галузі все ще висловлюють оптимізм щодо неминучого схвалення, яке відкриє шлюзи для збільшення інституційних інвестицій у цифрові активи.

Далі Бернстайн заявив, що нинішня реальність, незважаючи на невелике зростання порівняно з минулим роком, все ще рухається вбік.

«Цього року активи в мережі застрягли в діапазоні 40 мільярдів доларів, а стейблкойни в обігу — близько 120 мільярдів доларів», — йдеться у звіті.

Запуск PayPal стейблкойнPYUSD порівнює Aldo з початком нового традиційного стимулювання платежів у цифрових активах, оскільки він відкриває свою клієнтську базу для нових утиліт.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини