Sino Global Capital подає позов проти FTX Trading Ltd на 67,3 мільйона доларів США

Джерело зображення: Unsplash/ Марія Шалабаєва

Китайський глобальний капітална чолі з Метью Гремподала позов проти криптобіржі, яка вже не існує FTXподавши позов на суму 67,3 мільйона доларів від імені Ліквідна вартість фонд.

Фонд, заснований у співпраці з колишнім генеральним директором FTX Сем Бенкман-Фрід у 2021 році, який мав на меті залучити 200 мільйонів доларів США та націлений насамперед на заможних людей.

Це стало суттєвою зміною для Sino, оскільки це був перший раз, коли фірма шукала зовнішній капітал через офіційний фонд.

У маркетингових матеріалах фонду FTX описувався як «співпраця GP і основний LP» з потенціалом розблокувати «значну стратегічну цінність» через доступ до всесвіту токенів Bankman-Fried.

До січня 2022 року фонд залучив 90 мільйонів доларів США, а FTX виступив у ролі основного інвестора.

У документах SEC за минулий рік Бенкмен-Фрід значився непрямим інвестором фонду разом із Alameda Research, дочірньою компанією Alameda Ventures і Graham.

У середині листопада, після краху FTX, Sino заявив, що його безпосередній вплив на біржу був обмежений середнім семизначним числом, утримуваним під вартою.

Хоча фонд більше не зареєстрований у SEC, він залишається активним під керівництвом Валютного управління Кайманових островів.

Крім того, Sino Global оголосив на початку цього року він найняв колишнього головного операційного директора FTX Констанс Ванякий колись вважався «правою рукою» Бенкмана-Фріда у зборі коштів, як керівник відділу ігор.

FTX пропонує перезапустити біржу для офшорних клієнтів

Раніше цього місяця нове керівництво FTX запропонував перезавантажити обмін тільки для офшорних клієнтів.

У нещодавній заявці керівництво FTX запропонувало згрупувати різних кредиторів у різні класи, щоб вони могли отримати вимоги, на які вони мають право.

За планом клієнти FTX.com будуть віднесені до категорії позивачів «Права клієнтів Dotcom» або «Клас 4A», і ця група матиме право на виручку від продажу або рекапіталізації перезавантаженої біржі FTX.

Зусилля щодо перезапуску FTX зібрали певний потік, як і платформа керований повернути понад 7,3 мільярда доларів готівкою та ліквідними криптоактивами.

як повідомилиспроби відродити FTX навіть зацікавили венчурну фірму Tribe Capital, яка прагне провести кампанію зі збору коштів на нову платформу на суму 250 мільйонів доларів.

Ще в травні, ветеран криптовалюти Loomdart також висловив підтримку перезавантаження FTX як спосіб зміцнити кредиторів і підвищити довіру до галузі.

Loomdart, який також є співзасновником eGirl Capital, сказав, що перезапуск FTX може бути успішним, якщо всі користувачі та кредитори отримають частину платформи.

«На даний момент у вас є понад мільйон людей, які сильно постраждали від цього шахрайства, але це люди, які користувалися цим продуктом», — сказав він, додавши, що надання користувачам FTX частини обміну може бути дуже потужним, оскільки це б стимулювати їх залишатися на платформі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини