Шрі-Ланка хоче, щоб західні дизайнерські бренди використовували її виробничі потужності

© Бутенков

Виробники одягу Шрі-Ланки планують відновити експорт, уникнувши значної рецесії, а Захід шукає нові бренди.

У четвертому кварталі 2022 року обсяги продажу одягу з південноазіатського острова різко скоротилися, оскільки економічний колапс у Європі та США виявив залежність Шрі-Ланки від відомих брендів для підтримки розвитку галузі.

«Європа та США завжди мали найбільшу частку ринку, і наша доля повністю пов’язана з ними», — сказав Шон Ван Дорт з Ради вантажовідправників Шрі-Ланки. Loadstar.

«Але ми говоримо про бренди, а не про напрямки. Завжди говорять про те, що Австралія — це величезний ринок, але за обсягом він мізерний. З іншого боку, Південна Америка величезна, але ті бікіні на пляжах — це дешеві вітчизняні бренди».

Про це повідомило джерело в GSSA Loadstar економіка Шрі-Ланки зазнавала «ударів» через тривалу відсутність імпорту та експорту після «катастрофічного фінансового безгосподарства» уряду.

Джерело зазначило: «На відміну від інших економік, Шрі-Ланка не зазнала відскоку після COVID, і це тому, що у нас був дефіцит іноземної валюти, через що ми не могли оплачувати імпорт».

У результаті уряд намагався скоротити імпорт будь-яким можливим способом, і одне нічне рішення виявилося особливо катастрофічним. У травні 2021 року уряд наклав заборону на використання синтетичних азотних добрив, згідно з повідомленнями, це дозволить заощадити 400 мільйонів доларів на імпорті щорічно та змусить фермерів «перейти на органіку».

Однак цей крок призвів до значного неврожаю, що призвело до залежності населення від імпортної їжі, щоб прогодувати населення, і протестів, які призвели до відставки президента.

Хоча заборону, можливо, було знято, GSSA заявила, що це рішення продовжує перешкоджати торгівлі, а також триваюча валютна криза, що означає, що «ми не імпортуємо та не експортуємо».

Пан Ван Дорт сказав: «На відміну від одягу, людям потрібна їжа, і ми бачимо, що ситуація покращилася на фронті врожаю, оскільки наші основні експортні ринки – Близький Схід і Мальдіви – готуються до туристичних сезонів, а французькі ринки високого класу прийшли знову закликаю наші тропічні фрукти».

Проте обидва джерела погодилися, що залежність одягу від відомих західних брендів поставила виробників одягу країни в певну скруту, а GSSA закликала «купівельну спроможність США та Європи» допомогти повернути Шрі-Ланку до експортного столу.

Пан Ван Дорт сказав: «Ми шукаємо нові бренди, які могли б скористатися потужністю та досвідом наших виробників одягу.

«Ці пошуки нових брендів сприяють активізації існуючих брендів, оскільки вони хвилюються, що якщо ми знайдемо новий бренд, вони втратять виробничі потужності. Менеджери брендів повідомили нам, що у другому кварталі кількість замовлень буде зростати, оскільки їхні запаси потребують поповнення. Ми маємо надію».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини