Shiba Inu, Pepe Pump 8%, які меми-монети наступні

Shiba Inu і Pepe зросли на 8% за останні 24 години, випереджаючи ширший криптовалютний ринок, який трохи в мінусі після вчорашньої інформації про SEC відкладає своє рішення на Ark Bitcoin ETF.

Деякі видатні аналітики відзначили, що за десять-дванадцять місяців до останнього халвінгу біткойнів домінування BTC досягло свого піку, а домінування альткойнів досягло дна. Якщо ця модель повторюється, це може бути гарний час для масштабування в альткоїни.

Наступний халвінг біткойна відбудеться приблизно через вісім-дев’ять місяців, орієнтовно, у квітні або травні 2024 року. Якщо «сезон альткойнів» не за горами, меми монети можуть бути одними з найкращих криптовалют, на які слід дивитися, оскільки вони, як правило, найсильніші.

Прогнози цін на шиба-іну

Altstreet Bets очікує, що ціна шиба-іну «підніметься набагато вище», оскільки вже ввійшла в позицію, коли SHIB опустив свої мінімуми 2022 року та швидко відновив річне відкриття 2023 року.

CryptoGodJohn сьогодні написав у Twitter, що Shibarium, який планується нарешті запустити, є «потенційним каталізатором для того, щоб $SHIB» продовжував лідирувати на ринку.

Кантерінг Кларк (тепер The Flow Horse) опублікував: «Схоже, хтось продовжує розвивати довгу позицію в $SHIB, яка також скоро буде керована розповіддю. Більше вгору’.

Зараз Shiba Inu є найбільш трендовою криптовалютою на CoinMarketCap.

Прогнози Пепе Прайса

Торговець Birb Nest QBS опублікував перед останньою мітингом Пепе, що він вважає, що «$PEPE працюватиме важко».

Rekt_Tekashi також написав у Твіттері «відправити жабу», показуючи збільшення обсягу купівлі на графіку ціни Пепе за найвищий період часу.

Один із крипто-акаунтів Twitter, який користується найбільшою кількістю читачів, KALEO, опублікував, що «$PEPE виглядає готовим ініціювати повне надсилання». Цього тижня він також зробив оптимістичні прогнози щодо цін на Dogecoin.

Наразі Pepe є другою за популярністю криптовалютою на CoinMarketCap, а також другою гарячою парою на DEXTools.

Зауважте, що на Uniswap нещодавно з’явилися нові монети-меми з тикерами $SHIB і $PEPE (після успіху $BITCOIN), які є окремими активами.

Нові меми монети для перегляду

Нещодавно ми виділили Монета Шибі який уже надійшов за останні 48 годин попереднього продажу та розпродав понад 75%.

$SHIBIE, присвячений Шиба-Іну та фільму про Барбі, буде запущено на Uniswap цього тижня з ринковою капіталізацією значно нижче 1 мільйона доларів, і аналітики прогнозують, що його варто подивитися.

Криптоаналітик @Chloe_crest включили $SHIBIE до свого списку найкращих мем-койнів для інвестування цього року разом із Shiba Inu та Pepe.

Повернення до історичних максимумів означало б приблизно 8-кратний приріст для Шиба-Іну та 4-кратний для Пепе, проте нові монети-меми з низькою ринковою капіталізацією часто досягають такої рентабельності інвестицій протягом кількох годин після їх початкового розміщення на біржі.

Дивіться наш Прогноз ціни на монету Shibie опублікуйте, щоб ближче ознайомитися з цим новим проектом мемів.

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини