Shell на лаві підсудних, оскільки групи стверджують, що її зелена стратегія є провальною

© Jpldesigns

The Зупинити екоцид Рух спостерігатиме за судовою справою, коли пенсійні фонди та юрист-еколог ClientEarth об’єднаються, щоб подати до суду на 11 директорів Shell із відсотками.

Stop Ecocide — це група, яка займається юридичним «притягненням керівників холдингових компаній до відповідальності за знищення навколишнього середовища та екосистем», яка тісно співпрацює з Міжнародним кримінальним судом і низкою держав, щоб запровадити новий закон.

Повідомляється, що ClientEarth має символічну частку в Shell і Великобританії Опікун повідомляє, що ці акціонери прагнуть «притягнути корпоративних директорів до відповідальності за те, що вони не змогли належним чином підготувати свою компанію до переходу на чистий нуль».

Крім того, London CIV, який керує пенсійною схемою місцевого уряду Лондона, різко висловився щодо пропозицій Shell щодо зміни клімату.

Керівник відділу відповідального інвестування Жаклін Емі Джексон сказала: «Протягом наступних кількох десятиліть мільярди життів і трильйони фунтів будуть під загрозою через одну проблему — зміну клімату. Ми не вважаємо, що правління прийняло розумну чи ефективну стратегію управління кліматичними ризиками, що впливають на Shell. На нашу думку, правління компанії з високим рівнем викидів має фідуціарний обов’язок керувати кліматичними ризиками».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини