Щоб процвітати, Crypto потрібен додаток, «дружній до бабусі» – ось останні новини

Джерело зображення: YouTube / ABC

Інвестор-мільярдер Марк Кубан наголосив на необхідності «бабусиного» криптододатку, який мав би отримати широке впровадження.

В останній епізод Wired «Технічна підтримка», К’юбан, відомий своєю роллю у фільмі «Акулячий танк» і власник Dallas Mavericks, обговорював різні теми, включно з деякими проблемами, з якими стикається криптопростір.

Він підкреслив загальну асоціацію криптографії зі спекуляціями, зазначивши, що її справжній потенціал полягає у створенні нових програм, які підвищують зручність та ефективність.

Мільярдер також згадав про необхідність «бабусиного» додатку, який мав би широке поширення.

Він провів паралель з iPhone, який набув значної популярності, коли стали доступними такі популярні програми, як Instagram і Snapchat.

Кубан припустив, що криптовалюта все ще чекає на своє визначальне застосування, яке буде привабливим для мас.

«Згадайте iPhone. Він вийшов у 2007 році, але лише після того, як найкращі програми, такі як Instagram, Snapchat і Facebook, стали мобільними, App Store та iPhone по-справжньому почали розвиватися. Crypto все ще чекає свого моменту в Instagram».

Щодо невзаємозамінних токенів (NFT), Кубан стверджував, що ринок зараз погано працює.

Однак він провів порівняння з іншими галузями, такими як крах фондового ринку в Інтернеті, коли такі компанії, як Amazon і Microsoft, зазнали значних невдач, перш ніж відновитися.

«Я не буду говорити вам, що ви повинні або не повинні робити, окрім того, що скажу про NFT, що найкращий час для покупки — коли ви колекціонер і любите NFT», — сказав він.

Кубинські розмови про багатство та податки

Під час інтерв’ю Кубан також поділився своїми думками про багатство, податки та потенціал криптовалют.

З одного боку, мільярдер підкреслив роль удачі в досягненні статусу мільярдера, заявивши, що удача відіграє значну роль у подорожі до надзвичайного багатства.

Він розвінчав думку про те, що мільярдери можуть легко повторити свій успіх, підкресливши важливість щасливих обставин для їхніх досягнень.

Висловлюючи тверду віру в відповідальність надбагатих, Кубан виступав за те, щоб мільярдери платили вищі податки.

Він відзначив внесок країни та інфраструктуру, яка забезпечує успіх, підкресливши, що сплата податків є патріотичним обов’язком.

На думку Кубана, багатство має супроводжуватися готовністю робити внесок у покращення суспільства.

Коли його запитали, як він міг би заробити гроші з нуля з обмеженими ресурсами, Кубан підкреслив свої навички продажів.

Він пояснив, що шукатиме роботу продавця та прагнутиме стати найкращим продавцем у галузі.

Кубан також обговорив потенційні можливості для бізнесу, які пропонують такі технології, як Alexa, і мовні моделі, такі як ChatGPT.

Він припустив, що люди можуть використовувати свої знання про ці технології для надання послуг і навчання іншим.

Наприклад, навчання людей, як оптимізувати використання Alexa в їхніх домівках, або керівництво підприємствами щодо використання ChatGPT для їх операцій.

«Тож якщо ви просто берете участь і залишаєтеся попереду, ви будете людиною, яка користуватиметься попитом, продаючи свої послуги щодо того, як спонукати ChatGPT допомогти бізнесу, або навіть навчати дітей, як найкраще використовувати його в школі».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини