Шанхай у Китаї, Suzhou Eye Більше впровадження CBDC

Джерело: TTstudio/Adobe

The китайський Міста Шанхай і Сучжоу придивляються більше цифровий юань процес усиновлення, оскільки нація намагається підвищити інтерес до нього CBDC.

Центральний народний банк Китаю (PBoC) нещодавно заявив, що на сьогодні в країні було оброблено транзакцій CBDC на суму майже 250 мільярдів доларів.

Але деякі відзначають, що це все ще лише невелика частка китайської економіки.

Таким чином, деякі з найбільших і найбагатших міст країни шукають шляхи подальшого просування монети серед своїх жителів.

пер Новини Shanghai Securitiesцього тижня Муніципальне комерційне бюро Сучжоу скликало засідання свого Спеціального комітету з просування цифрових юанів, а також восьми великих банків.

Учасники розглянули прогрес, досягнутий організаціями в Сучжоу щодо впровадження e-CNY, і обговорили «заходи щодо наступного етапу впровадження цифрових юанів».

Сторони погодилися з необхідністю посилити рекламу, проводити більше рекламних заходів і створювати «більше сценаріїв застосування» для монети.

І вони погодилися, що необхідно вдосконалити систему білих списків для продавців, які хочуть почати використовувати цифровий юань.

Це може передбачати відхід від фокусу роздрібної торгівлі на перехід до оптових і B2B просторів.

Сторони говорили про необхідність прискорити процес включення в білий список для підприємств, яким необхідно здійснювати або отримувати «високочастотні» і «масові» платежі.

І вони додали, що краща «організація, координація та комунікація» можуть допомогти пілоту просунутися далі.

Шанхай і Сучжоу в Китаї хочуть збільшити впровадження CBDC

Крім того, Новини Китаю повідомили, що Національна комісія з розвитку та реформ (NDRC) також висловила зацікавленість у допомозі PBoC, Шанхаю та Сучжоу сприяти усиновленню.

Комісія підпорядковується Державній раді, одному з найпотужніших державних органів Китаю.

NDRC виконує функції макроекономічного планування на загальнодержавній основі.

Орган нещодавно опублікував новий набір політик, які «чітко підтримують» зусилля Шанхаю та Сучжоу «спільно виконувати пілотні проекти цифрових юанів».

У новій політиці NDRC згадується створення нових сценаріїв усиновлення в містах, а також рішення для взаємодії.

В іншому місці регіональні китайські банки також прагнуть стимулювати впровадження.

Співробітники Bank of Jiangsu показують громадянам Хуайаня, Китай, як користуватися e-CNY.
Співробітники Bank of Jiangsu показують громадянам Хуайань, Китай, як використовувати e-CNY. (Джерело: Bank of Jiangsu)

У Хуайань, провінція Цзянсу, 16 серпня місцеве відділення Bank of Jiangsu провело низку заходів з просування цифрових юанів, зокрема «нічний ринок» і веселу пробіжку.

Співробітник банку тримає картку з QR-кодом і логотипом e-CNY.
Громадян Хуайань, Китай, запрошують здійснювати транзакції за допомогою китайського CBDC. (Джерело: Bank of Jiangsu)

JSCina повідомили, що співробітники банку проінструктували присутніх про те, як використовувати e-CNY і як виявляти схеми фінансового шахрайства.

Раніше цього тижня міська влада Тяньцзіня заявила, що це обробив цифрових юанів на суму 1,76 мільярда доларів після приєднання до пілотної зони в квітні 2022 року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини