SEC подала до суду на Terraform Labs і Do Kwon за обман інвесторів – ось що сталося

До Квон. Джерело: скріншот відео, Terra / YouTube

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на засновника Terra До Квона та його організацію Terraform Labs за шахрайство з цінними паперами.

«[The SEC] сьогодні висунуто звинувачення сінгапурським Terraform Labs PTE Ltd і До Хеонг Квону в організації шахрайства з цінними паперами криптовалютних активів на суму кілька мільярдів доларів із залученням алгоритмічного стейблкойна та інших цінних паперів криптовалютних активів», – написала SEC у своєму звіті. прес-реліз опубліковано в четвер.

У заяві регулятора зазначено, що «схема» До Квона з квітня 2018 року по травень 2022 року «зібрала мільярди доларів», продаючи криптоактиви інвесторам, часто включаючи «незареєстровані транзакції».

SEC також стверджувала, що Kwon і Terraform Labs рекламували свої криптоактиви, неодноразово заявляючи, що токени зростуть у ціні. Він додав, що інвестори були «введені в оману та ошукані» принаймні в одному випадку, пов’язаному з корейським мобільним платежем, який, як стверджується, використовує блокчейн Terra.

Нарешті, SEC заявила, що Kwon і Terraform Labs ввели в оману інвесторів щодо стабільності сумнозвісного алгоритмічного стейблкоіна. TerraUSD (UST).

Terraform Labs є материнською компанією невдалого стейблкоіна UST і криптовалюти Luna. Стайблкоїн UST повинен був мати постійну вартість 1 долар за допомогою комбінації алгоритмів і стимулів для трейдерів із використанням сестринського токена, Місяць.

UST втратив прив’язку до долара США у травні минулого року, і так і не відновився, незважаючи на кілька спроби порятунку з До Квона.

Громада реагує

Новина про позов також дійшла до криптоспільноти в Twitter, де кілька членів спільноти поставили під сумнів дії SEC.

Серед тих, хто прокоментував, був популярний криптотрейдер і економіст Алекс Крюгер, який дивувався, чому SEC не вжила заходів раніше:

Інші також запропонували свої позиції, а деякі користувачі запитали, як SEC очікує, що правозастосування спрацює, коли До Квон і його організація розташовані не в США, а в Азії:

Невідоме місцезнаходження До Квона

Як повідомляв раніше Cryptonews.com, Вважається, що До Квон знаходиться в Сербіїале влада Південної Кореї досі не змогла його знайти.

На початку цього року група Представники Південної Кореї відвідали Сербію у спробі знайти засновника Terra, але пошуки – принаймні досі – не дали жодних результатів. Ан було видано ордер на арешт Квона і ряд інших керівників Terraform, і Інтерпол випустив червоне повідомленнязакликаючи поліцейських у всьому світі заарештувати його.

Про це раніше говорили експерти з міжнародної екстрадиції Ймовірно, До Квон переховується в Сербії враховуючи, що країна ніколи не підписувала угоду про екстрадицію з Південною Кореєю. Експерти кажуть, що без цього прокуратура Південної Кореї може опинитися в скрутному становищі.

Незрозуміло, як потенційний наказ про арешт із США буде отримано в Сербії, якщо буде підтверджено перебування До Квона.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини