Savino Del Bene оголошує про придбання турецької компанії Transocean Shipping Int’l Transport & Foreign Trade Inc. Co.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Savino Del Bene SpA з гордістю повідомляє про придбання турецької компанії Transocean Shipping Int’l Transport & Foreign Trade Inc. Co.

На даний момент обидві організації продовжуватимуть працювати незалежно, але вони максимально використовуватимуть усі можливості для створення синергії.

Savino Del Bene працює в Туреччині з 1999 року з офісами в Стамбулі, Ізмірі та Мерсіні.

Це придбання зміцнює позиції Savino Del Bene на турецькому ринку та ще більше зміцнює її діяльність у Середземномор’ї. Це також підтверджує прагнення компанії надавати чудові логістичні рішення по всьому світу.

Туреччина розташована на двох континентах Європи та Азії та є ключовим центром міжнародних перевезень.

Заснована в 2002 році компанія Transocean перетворилася на національного лідера, що спеціалізується на міжнародних перевезеннях. Завдяки своїм трьом стратегічним об’єктам, розташованим у Стамбулі, Ізмірі та Мерсіні, компанія зосереджується на послугах морського експорту та має команду з 60 висококваліфікованих професіоналів.

Савіно Дель Бене радий вітати Transocean у групі. Це придбання ґрунтується на спільному баченні надання клієнтам послуг високої якості. Ми й надалі покращуватимемо наше портфоліо, використовуючи досвід і знання, які Transocean набула з важливими сталеливарними та алюмінієвими підприємствами.

«Придбання Transocean зміцнює наші операції в Туреччині та підтверджує нашу відданість довгостроковим інвестиціям з метою створення нової синергії, можливостей для бізнесу та зайнятості. Я дуже радий мати Transocean та її команду на борту», ​​– сказав Нунціо Перна, Регіональний директор Близького Сходу та Африки.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини