Sainsbury’s і CHEP скорочують порожні кілометри та викиди вуглецю

© Горгіос

ПРЕС-РЕЛІЗ

Завдяки партнерству між розподільним центром Sainsbury в Давентрі та компанією CHEP, що займається розробкою ланцюгів поставок, було знято з доріг понад 1000 вантажівок і заощаджено майже 25 000 транспортних миль.

У рамках підтримки транспортних рішень CHEP співпрацює з Sainsbury’s, щоб знайти шляхи підвищення ефективності та стійкості свого ланцюжка поставок, щоб заощадити транспортні милі та CO2. Команда досліджувала усунення непотрібних переміщень піддонів, скорочення зборів і відстаней доставки, а також надання піддонів на місці. Окрім цього в магазині CHEP надав піддони Q+ на колесах для підтримки акцій. Команда CHEP також перевіряє понад мільйон піддонів на рік для Daventry, щоб підтримувати циклічну економіку.

Алехандро Тостадо, старший директор із сталого розвитку ЄС у CHEP, пояснює: «Поки що результати співпраці є багатообіцяючими. Разом ми заощадили 35 тонн CO2, вивели з доріг 1087 вантажівок і запобігли 24 991 кілометрів пробігу між розподільним центром Давентрі та CHEP Birmingham. Це показує, чого можна досягти, коли ми об’єднуємося для спільної мети в секторі, де вкрай важливо зменшити наш вплив на навколишнє середовище.

«Ми раді розширити нашу співпрацю та досліджувати нові можливості з командою Sainsbury».

Джон Бейлі, голова відділу основних операцій Sainsbury’s, сказав: «Sainsbury’s прагне стати нульовою чистотою в нашій діяльності до 2035 року та зменшити вуглецевий слід нашого флоту. Це було захоплююче логістичне співробітництво для нашого бізнесу з використанням мережі та послуг CHEP, і ми пишаємося співпрацею над проектом, який підвищує ефективність і сталість нашого ланцюжка поставок».

Спільні транспортні рішення CHEP є частиною його Всесвітньої програми Zero Waste (ZWW), ініціативи, яка об’єднує провідних роздрібних продавців і виробників для створення розумніших і стійкіших ланцюжків поставок. Окрім усунення порожніх транспортних миль, ZWW також зосереджується на усуненні фізичних відходів і усуненні неефективності ланцюга поставок за допомогою цифровізації.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини