Ринок опціонів на біткойни стає найбільш ведмежим з 2022 року, оскільки інвестори стикаються з новою стіною турбот

Bitcoin. Джерело: Adobe

Ринки опціонів на біткойни сигналізують про те, що настрої інвесторів досягли нового мінімуму за рік, оскільки інвестори стикаються з зростаючою стіною занепокоєння, включаючи перспективу регулятивних репресій у США та, можливо, більш негативну перспективу монетарної політики Федеральної резервної системи США. Це згідно з даними, наданими криптоаналітичною компанією The Block, які показали 25% дельта-перекос Bitcoin опціони, термін дії яких закінчується через сім днів, досягли найнижчого рівня за рік у п’ятницю 10тис лютого.

Семиденний 25% перекіс дельти досяг -5,2 у п’ятницю, що є найнижчим показником з 28тис грудня 2022 р. Усі 30-, 60-, 90- та 180-денні дельта-перекоси на 25% були на рівні принаймні місячного мінімуму або близько до нього, причому всі, окрім 180-денного, останніми днями впали нижче нуля. Це означає, що інвестори готові до подальшого зниження ціни біткойна в короткостроковій перспективі.

Перекіс дельта-опціонів у 25% є загальноприйнятим показником ступеня, до якого трейдерські служби завищують або занижують ціну для захисту від опціонів пут і колл, які вони продають інвесторам. Опціони пут дають інвестору право, але не зобов’язання продати актив за заздалегідь визначеною ціною, тоді як опціон колл дає інвестору право, але не зобов’язання купити актив за заздалегідь визначеною ціною.

Перекіс дельта-опціонів на 25% вище 0 свідчить про те, що контори стягують більше за еквівалентні опціони колл порівняно з опціонами пут. Це означає, що існує вищий попит на колл порівняно з путами, що можна інтерпретувати як позитивний знак, оскільки інвестори більше прагнуть забезпечити захист від зростання цін (або зробити ставку на нього).

Зростаюча стіна турбот

Погіршення настроїв на ринку облігацій супроводжується Біткоїни ціна впала більш ніж на 7% за останні сім днів, оскільки інвестори фіксують прибуток після підйому в 2023 році через зростаюче занепокоєння щодо регулятивних репресій США та більш агресивної дії ФРС, ніж вважалося раніше. Щодо першого, то Нещодавні кроки Комісії з цінних паперів і бірж США щодо придушення американські постачальники послуг криптостейкінгу провокують побоювання, що основні криптовалютні біржі можуть опинитися під перехресним вогнем подальших примусових заходів цього року.

Тим часом нещодавні дані США значно сильніші, ніж очікувалося (наприклад, минулого тижня робочих місць і ISM Services PMI цифри) призвело до встановлення ринкових цін у більш агресивному профілі ФРС на цей рік, підриваючи надії на те, що ФРС може бути близька до «завершення» у своїй боротьбі з інфляцією. Показники інфляції за індексом споживчих цін у США наступного тижня стануть ключовим фактором для посилення жорсткості ФРС, оскільки будь-які сюрпризи зростання, ймовірно, погіршаться Bitcoinбіди.

Але інвестори все ще позитивно оцінюють довгострокові перспективи біткойна

Як зазначалося вище, 180-денний 25% перекіс дельти залишається вище нуля, що вказує на те, що довгостроковий погляд ринку на біткойн залишається помірно позитивним. Враховуючи зростаючий список по ланцюгу і технічні показники які всі зараз кричать, що ведмежий ринок 2022 року, ймовірно, закінчився, і той факт, що навіть якщо ФРС зробить кілька додаткових підвищення процентних ставок, кінець жорсткості все одно залишається на виду, можна очікувати позитивного упередження на рік продовжує мати сенс.

Але це не означає, що кожен місяць буде схожим на січень. У крипто це майже ніколи не буває прямою лінією вище.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини