Ринки опціонів vBitcoin змінюються на підвищення, оскільки ралі BTC нагрівається, ціна піднімається вище 28 тисяч доларів

Bitcoin. Джерело: Adobe

За кілька днів погляди інвесторів на перспективи для BitcoinЦіна змінилася з ведмежої на бичачу, що відображено в зміні ціни на ринку опціонів. Перелом у настроях інвесторів відбувається як Bitcoinціна піднялася вище рівня 28 000 доларів США вперше з початку минулого червня, збільшивши прибуток від попередніх місячних мінімумів до понад 44%.

Річний приріст зараз наближається до 70%, з Bitcoinнакачування на тлі 1) підвищеного попиту на активи, які вважаються надійним притулком проблеми у світовій банківській системі і 2) збільшення ставок на те, що Федеральна резервна система США не буде брати участь у значному подальшому посиленні. Дійсно, наступного тижня Ключовою подією стане політичне засідання ФРСі інвестори розділилися щодо того, чи підніме банк остаточне підвищення ставки на 25 базисних пунктів.

Ринки опціонів перевертаються на підвищення

Коли Bitcoinопустився нижче 20 000 доларів США вперше за два місяці минулого тижня, прогноз ціни BTC відповідно до 25% дельта-перекосу Bitcoinопціони, термін дії яких закінчується через 7, 30, 60, 90 і 180 днів, впали до найнижчого рівня за рік від -5 до -10.

Однак агресивне відновлення ціни призвело до того, що 25% дельта-перекос опціонів на біткойн, термін дії яких закінчується через 7, 30, 60, 90 і 180 днів, швидко відновився на територію підвищення, і всі вони були близькі до 5. Для 7-денного 25% дельта-перекосу, це найвищий рівень із середини лютого. Для 30, 60 і 90-денних перекосів це найвищий рівень із середини січня. Нарешті, для 180-денного перекосу це найвищий рівень з листопада 2021 року.

Перекіс дельта-опціонів у 25% є загальноприйнятим показником ступеня, до якого торгові центри стягують завищені або занижені ціни за захист від опціонів пут і колл, які вони продають інвесторам. Опціони пут дають інвестору право, але не зобов’язання продати актив за заздалегідь визначеною ціною, тоді як опціон колл дає інвестору право, але не зобов’язання купити актив за заздалегідь визначеною ціною.

Перекіс дельта-опціонів на 25% вище 0 свідчить про те, що контори стягують більше за еквівалентні опціони колл порівняно з опціонами пут. Це означає, що існує сильніший попит на колл порівняно з путами, що можна інтерпретувати як ознаку підвищення, оскільки інвестори більше прагнуть забезпечити захист від (або зробити ставку на) підвищення цін.

Таким чином, ринки біткойн-опціонів передають повідомлення про те, що інвестори шукають подальших прибутків. І це має сенс у контексті останніх кроків.

Куди далі ціни BTC?

Оскільки біткойн тепер, здавалося б, подолав опір у вигляді мінімумів кінця травня 2022 року в районі 28 000 доларів, тепер двері відкриті для швидкого тестування психологічно важливого рівня 30 000 доларів, а потім максимумів початку червня 2022 року в районі 32 500 доларів. Дійсно, немає великого опору, щоб запобігти такому мітингу.

Фундаментальні показники, ймовірно, продовжуватимуть підтримувати зростання біткойна. Якщо засідання ФРС цього тижня буде сприятливим, пов’язані з цим ризикові потоки та пом’якшення фінансових умов повинні підтримати ціну біткойна. Якщо Федеральна резервна система не буде такою жорстокою, як сподівається ринок, це може спричинити короткострокове коливання цін, але, ймовірно, призведе до подальшої напруги в банківському секторі США, що може збільшити попит на біткойн як надійну альтернативу.

У той же час тенденції в мережі виглядають позитивними. Основні показники мережі, такі як кількість гаманців з ненульовим балансом, кількість щоденних транзакцій, кількість щоденних активних адрес і швидкість створення нових адрес, – усі вони розвиваються в правильному напрямку. Альтернативні індикатори, такі як ті, що відстежуються на інформаційній панелі Glassnode «Відновлення після біткоін-ведмедя», (переважно) також блимають бичачим сигналом.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини